Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, miért nem vagyok szomorú?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem őt, de ő kiszeretett belőlem. Eddig bármikor összevesztünk(akár csak egy kicsit) mindig nagyon lelombozódtam, néha akár könnyet is hullajtottam érte. De most, hogy szakított velem, nem vagyok egyáltalán szomorú. Röhögcsélek, hülyülök, viccelődök. De azért érzem belül, hogy valami nem stimmel.

Talán tudat alatt már én sem akartam tovább vele lenni ? Vagy csak próbálok elbújni a szomorúság előtt ? 14/f



2012. júl. 16. 10:39
 1/4 okoska31 ***** válasza:

első válasz. Te sem akarsz már vele lenni.

Nyugi, jön más - elég ifjú vagy még hozzá:)

2012. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet az egyik ok, hogy még nagyon fiatal vagy, valószínűleg annyira nem mélyült el a kapcsolat. Ezzel nem megbántani akarlak, elhiszem, hogy szeretted, de 14 évesen normális, ha akkora fájdalmat nem vált ki egy szakítás, ezek az érzelmek még nem fejlődtek ki a legtöbb 14 évesnél.

Az is lehet, ahogy írod, hogy igazából már te sem voltál vele teljesen boldog, talán most örülsz a szabadságnak.

És az is közrejátszhat, hogy nagyon friss a szakítás, és még ezért nem hiányzik. Majd lehet, hogy kicsit jobban is hiányozni fog, de nyugi, könnyen túl leszel rajta. :)

2012. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké :) jöhetnek még gondolatok
2012. júl. 16. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Esküszöm hogy velem is ez van. Bár én is szakítani szerettem volna vele de ez bonyolult meg ide inkább nem írom le részletesen :D...volt hogy mi is apróságokon megsértődtünk/összekaptunk és nem 1x sírtam át az éjszakákat hánykolódva az ágyamban, hogy vajon szeret-e még? ő is szomorú mint én?..de tegnap szakítottunk és ahhoz képes ma volt az egyik legjobb napom és egyáltalán nem vagyok én sem szomorú,sőt tegnap is ugyanolyan jól voltam szakítás után is..viccelődtem meg röhögcséltem csak nem vmi szépen szakítottunk és emiatt nem minden oké meg bennem van az, hogy engem hülyét érdekel, hogy mi van vele, miket mond a szakításról meg rólam másoknak meg,hogy ő mit érez, ezért tegnap is meg ma is kérdezősködtem a közös barátainktól róla..de szerencsére jól vagyok, nem viselt meg a dolog :)

szerintem tudat alatt már te sem szerettél volna vele lenni..

15/L

2012. júl. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!