Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről? Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
Hát, megismertük egymást az akkor még barátnőmmel, elvileg első látásra én is tetszettem neki, és ahogy egyre jobban megismertük egymást láttuk hogy mennyi mindenben összeillünk.. aztán elkezdtünk találkozgatni, minden rendben ment, neki is elvileg olyan élete volt mint nekem (amiről most inkább nem beszélnék :( ) és élveztük a dolgot. Megbeszéltük, vagy legalábbis én kiöntöttem a szívem neki, úgy látszott még jobban szeret, és miattam elkezdte élni az életet. Mármint elkezdett enni, abbahagyta az öncsonkítást, és még a jövőnket is elkezdte tervezgetni.. "szerinted milyen torta legen az esküvőnkön? :$ <3" meg ilyenek. Aztán egyik nap bejelölt egy barátnője facebookon, és azt a lányt hülyének néztem mert olyanokat írt hogy "Szandra lezbikus és szállj le róla" felhívtam Szandrát (az exem) és ő azt mondta nem is ismeri. viszont kb egy órával később Skypon chat-en, meg lekoptatott mintha ez az idő semmi sem lett volna.. én mondtam hogy beszéljük meg a dolgot de letörölt skype-ról és letiltott facebookon, ha hívom kinyomja.. de utóljára azt írta hogy vége és miért nem tudom úgy felfogni hogy "rendben szia" ... és most napok után itt vagyok és szenvedek.. 16/F

2012. júl. 24. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőből van. Olyan, mint az időjárás, mindig akkor sz*rja össze magát, mikor a legkevésbé számít rá az ember.
2012. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha szeret keresni fog
2012. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fog keresni. Rá fog jönni, hogy te igenis szereted, hogy neki ez kell. Hiányozni fogsz neki.

És remélem tényleg így lesz. Legalábbis én e helyében ezt tenném.


16/L

2012. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ennek már van pár napja..
2012. júl. 24. 15:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy idő kell neki. Nem tudom. Nem ismerem. Ha nem jelentkezik, meg kell próbálnod elfelejteni. Tudom, hogy nehéz. Elhiszem, hogy szörnyen nehéz lesz. De sajnos nincs más lehetőség.


16/L

2012. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden nő k*rva! Most még lehet, hogy nem is fogod fel, mert még szereted, de hidd el, idővel rájössz. Lesz még ilyen csaj az életedben sajnos:(
2012. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22.57. Hé! hé! Hé!

Ne általánosíts! Nem az összes. De az lehet, hogy ő az, de ha szeret keresni fog! Legalábbis remélem!

2012. júl. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedved 22:57-es ha nem tetszik lehet szeretni a fiúkat...

És különben is, jobb lenne ha nem általánosítanál. Köszi..

2012. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!