Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cnt kérdése:

Mit tegyek? Sos

Figyelt kérdés
Tegnap szakitott velem a baratom..az oka nagy hulyeseg.Befujta magat egy parfummel es ugye az en ruham is atvette az illatat.Haza kellett mennyek ebedelni.Utana edesapamhoz mentem.Megoleltem mert ugye csak az apam.Utana bementem a baratomhoz aki megerezte rajtam a ferfi szagot.Ami az apam parfume es az ove keveredettje volt de o azt allitja hogy megcsaltam hiaba magyarazom el neki 100x is hogy edesapamnal voltam .Mit tegyek?

2012. júl. 26. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a lány ilyen hülye, akkor hagyd, keress másikat!
2012. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ertelmesebb valaszra nem tellik?
2012. júl. 26. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátod már rég megcsalt vagy már nem szeret! Ez a parfüm dolog meg épp kapóra jött neki!
2012. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Xd . Csaj vagy, nem? ..akkor meg miket ír az első válaszoló?
2012. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy nagyon éretlen gyerekes a barátod vagy tényleg csak egy okot akart és ez kapóra jött. Hogy mit tegyél? semmiképp ne alázkodj meg elötte. Ha igazán szeret és nincs oka nem megbizni benned akkor egy ilyen hülyeség miatt nem fog veszni hagyni.
2012. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, bocsánat, elírtam.


Szóval ha a csávó ilyen hülye, akkor hagyd, keress másikat!

2012. júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!