Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem bízol a másikban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem bízol a másikban az már indok a szakításra?

Figyelt kérdés
A páromban nem bízok..Hibát követnék el,ha vele maradnék bizalom nélkül?

2012. aug. 23. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meglehet hogy felemészted magad..állandó gyanakvás, vagy hogy mikor ejt át megint..neked kell tudni dönteni...de talán idővel, és jó tettekkel visszaépítheti a bizalmat..vagy nagy részét legalábbis
2012. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:

Erre nem lehet azt mondani hogy "Ámen"


tudnod kell miért, tudnod kell mit érzel a párod iránt, miért vagy vele....mit tett vagy mit nem tett azért h ne legyen bizalmad felé.

Hogy is szereted őt?? mint embert? mint havert? várod e hogy átöleljen hozzád érjen fontos e neked...akarod e őt egyáltalán...

2012. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elment egy buliba a tudtom nélkül..ami nem gond..A hangsúly azon van,hogy nem szólt..és letagadja,pedig bizonyítékom is van!Egyébként érzem,hogy megcsalt!
2012. aug. 23. 17:37
 5/11 anonim ***** válasza:
És mi a bizonyítékod arra hogy megcsalt volna?
2012. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sztem szakíts..ok ha vmit tett, de ha belátja, és elmondja őszintén, és nem hazudik még utána..de hogy a képedbe hazudik..pf

Vagy csak nagyon szeret, és felvállalja hogy ink magában szenved..de erre kicsi az esély

2012. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"érzem,hogy megcsalt" aham, ja.. ö gondolom nincs semmi bizonyítékod erre csak beképzelted magadnak, de ébredj már fel: az ideális pasi NEM LÉTEZIK -.-
2012. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyik nap volt..Én vagyok a nő!A párom haverjának nézegettem az adatlapját és rájöttem,hogy együtt voltak valamilyen buliban!Aznap beszéltünk telefonon és együtt voltak..A lényeg,hogy ma ráírtam a haverjára és kérdeztem tőle,hogy milyen volt a buli..mondtam neki,hogy a párom elmondta,így utólag!Bevette és mondta,hogy nagyon jó volt!Beszéltem a párommal telefonon és letagadta..Hátulról jövök dologgal derítettem ki!Nagyon rosszul esik,hogy nem szólt..ez nekünk mindig is fontos volt..Szerintetek ezek alapján nem is volt buliban?:)
2012. aug. 23. 17:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem mondom, hogy szakíts vele, mert ezt csak is te tudod. Te érzed mit szeretnél és nem más. Az tényleg gáz, hogy hazudik neked. A következő kérdés, hogy miért? Amíg nem tudjuk addig csak a hülye pattog. Nem biztos, hogy megcsalt, mert elment is még titkolja is. Persze az sem zárható ki. Egy kapcsolatban nagyon fontos a bizalom, de ne egyből a szakítás járjon a fejben, ha már nincs meg. Az elfutás épp oly hasztalan mint a bizalmatlanság.
2012. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Először gondold át, hogy mi miért történt?

Azért ment el nélküled bulizni, mert valaki mással akart lenni vagy bárkivel, csak nem veled? (Még nem találkoztam olyan nővel, aki fel- és beismerte volna a hibáit.)

Miért nem mondtam el?

Valamit el akart titkolni vagy unja a felesleges féltékenységedet?

Ha ezekre nem tudod a választ, akkor meg kell kérdezned őt.

Én is egyedül voltam buliban a hétvégén, de éppen azért, mert a barátnőmben nem bízok, elegem lett belőle. De ezt mond el is mondtam neki!

2012. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!