Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal lassan másfél éve vagyunk együtt..az utóbbi pár hétben sokat veszekedtünk apróságokon..arra gondolt, hogy szünetet kéne tartani de akkor még úgy gondoltam nem tenne jót a kapcsolatunknak...hétvégén elment bulizni, ahol sokat ivott..másnap bevallotta h nagyon sokat ivott, nem emlékszik mindenre..de volt csaj akivel táncolt. Azt mondta mikor rákérdeztem h csók nem volt és semmi több se..közöltem vele h a bizalmamat elvesztette de nem szakítok vele. Ez talán még szorosabbá teszi a kapcsolatunkat, de benne vagyok, hogy ritkábban találkozzunk.

Ezt beszéltük meg vasárnap. Hétfőn hív engem, hogy együtt ebédelhetnénk..oké együtt ebédeltünk rendben volt minden. Kedden is hívott, hogy találkozzunk...találkoztunk is de feljött a hétvége majd bevallotta h már nem szeret úgy mint a kapcsolatunk elején, inkáb már csak kedvel. Mondom akkor miért nem szakítasz velem? Nem tudta a választ. Szünetet szeretne, de tudja h egy nap után hívna is engem..

Szombaton lesz a születésnapja. Megbeszéltük hogy addig nem találkozunk.

Erre ma hív engem h elmesélje mi történt vele és ebédelhetnénk együtt csak nem tudja mikorra érne oda pontosan..


Én meg már nem tudom, hogy mit csináljak.

Ja azt is mondta h lehet h csajozna egy picit, mivel 27 éves lesz és úgy érzi el kell döntenie h velem akar-e lenni v keres mást.

Már mondtam neki kedden h szakítsunk, erre visszarántott h ne menjek..


Ti mit tennétek a helyemben? Szakítás, szünet v ultimátum: csajozás vagy én?



2012. szept. 5. 19:45
 1/8 anonim válasza:
én nem vagyok a szünet híve szerintem azt semmiképp. a kérdés, te még szereted? mert ha nem, akkor szakítsatok, mert akkor már csak nyűglődés az egész.
2012. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen szeretem. Ezért is nehéz a döntés...most is hívott engem, hogy elmondja mi történt vele és hogy örült annak h fbon küldtem neki este egy szívet üziben és h hiányol engem..(nem igazán használja a fbot, nagyon ritkán beszélünk ott.)
2012. szept. 5. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos hogy együtt kéne maradnotok.


-felvetette a csajozás ötletét

-elment nélküled bulizni,találkozott egy csajjal,nem emlékszik mindenre(érdekes),de arra igen h csók nem volt.

-már nem szeret úgy,inkább csak kedvel


Nem tudom csajszi!

Nekem úgy tűnik,hogy azt sem tudja mit akar.



Csajozna is,nem is,szeretne veled lenni,nem is.

Bizonytalan nagyon ez a hapsi.

2012. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

az biztos h nem tudja mit akar. Én is észrevettem már..és sose volt egy határozott ember.

Viszont az h nélkülem ment el bulizni nem jelent semmit mert mindig külön megyünk..bár általában nem szokta ezt csinálni. Csak beülnek a szokásos helyre a haverjaival és ott isznak.

A csajozás gondolatára nincs mentsége. Lehetne az h 27 éves és fél..de akkor mondja ki kerek perec ezt..

2012. szept. 5. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Döntésképtelen.


Valószínű hogy anyuci pici fiáról van szó,aki azon kívül hogy milyen pólót vegyen fel,milyen sört igyon meg,más dologban nem igazán tud dönteni.


Na most ez azért nem jó,mert ha továbbra is együtt maradsz vele,akkor valószínű hogy sosem lesz magabiztos,("Szeretlek,és veled akarok élni!"),hanem folyton ott lesz a fejében a gondolat,("Akarok én vele élni?","Csajozzak inkább,vagy megállapodjak mellette?")hogy mit tegyen.


Szerintem,ha csak nem vagy halálosan,visszafordíthatatlanul szerelmes bele,akkor keress egy magabiztosabb pasit.

2012. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

tényleg anyuci pici fia..az a baj h anyja nagyon későn szülte őt és mikor barátom 18 volt akkor halt meg az egyik fia aki akkor már felnőtt, családos férfi volt..és gondolom még szorosabban próbálta magához láncolni hogy ne jusson ugyanarra a sorsra illetve ne veszítse el mert ő az egyedüli élő családtagja már.


Most úgy érzem h vele maradok, de ha szombaton is töketlenkedik akkor vége lesz, akármennyire fogok szenvedni. Ha szeret visszajön..de nem fogom rögtön visszafogadni

2012. szept. 5. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem is akarod végleg kitenni,leckéztesd meg egy kicsit.

Mutass egy kis közömbösséget,mond neki ha menni akar,elengeded.

Ha veled szeretne maradni,úgysem megy el könnyen.

Ha meg igen,had menjen,legalább világossá válik,h nem alkalmas tartós kapcsolatra.

2012. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen erre gondoltam én is..hogy ne higyjen engem túl biztos pontnak..

Mikor hívott és feljött h esetleg együtt kajálhatnánk nem erősködtem mint ahogy tenném hanm hidegen hagyott..mikor mondta h hiányzom neki annyit mondtam kb h jó..

Ha esetleg találkozni akar akkor azt mondom h nincs kedvem v vmi..ne higyje azt h mond vmit én meg ugrok..


Mindent fel kell tennem egy lapra. Ha elveszítem akkor elveszítem ez van. Szenvedni fogok de ez van. Majd jön másik..úgy is csak 20 leszek :)

2012. szept. 6. 01:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!