Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyenkor most mit tegyek? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor most mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az a lényeg 18f vagyok és van egy másfél éves kapcsolatom (16l) jól megvagyunk

1de sok a vitatkozás



2meg együtt se tudunk aludni és azt mnodták nem is fogják engedi sokáig nem értem szülei szeretnek meg minden de nem engedik jó akkor mindegy



3 érzem h szeretem de már annyir idegesit h ennyi idő után is mindig az van , hogy magáról beszél milyen nap ja fél napot végig beszéli utána megkérdezi mi van velem mondom hát ez meg az volt 10perc után újra ő a fő téma de van olyan h megse kérdezi mi van velem de én mindig megkérdezzem hogy van stb..



4.semmiben de semmibe nem hajlandó megfogadni a tanácsom véleményem és ez nagyon idegesit

5. kevés a szex (mondjuk ez nem lényeges ilyenkorba gondolom!


És kezdem úgy érezni, hogy nekem ez nem megy hiába próbálok mindent megtenni, hogy jó legyen de nem megy mindig én oldom meg a vitát és mindig én oldjam meg ezt mondja mert én dolgom már mindegyiket mondtam neki és mindig az van, hogy oké lesz de nem...nem bírom én ezt most szakítsak vele?vagy próbáljak 5 milliószor beszélni vele h ez így nem jó de akkor meg sír meg meg akar halni h elveszit de nem tesz érte semmit!Legyen vége vagy maradjak vele és elmúlik vagy mi? Ti mit tennétek?



2012. okt. 10. 19:24
 1/3 TOMAtm ***** válasza:
gyerekesen viselkedik.ez amit leírtál egy tipikus kamaszgyerek.hagyd had nőljön be a feje lágya.
2012. okt. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de több mint másfél évet együtt voltam vele igaz most vettem észre mennyire kiboritó de most csak egyszerűen dobjam ki aztán hónapokig dolgozam fel h másfél év így elment ...
2012. okt. 10. 19:38
 3/3 Menedzser ***** válasza:
Nem sűrűn ütök meg lányt de volt egy akit kiütöttem (de az nem direkt volt xD) a lényeg hogy ő volt ilyen és nem sikerült leszoknia róla tehát ott hagytam én sem bírtam :D (és miután kiütöttem se hagyta abba :D)
2012. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!