Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek lehet válóok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet válóok egy komolyabb (másfél éves) kapcsolatban az, hogy sosem áll ki mellettem?

Figyelt kérdés
Soha, még senkivel szemben nem állt ki mellettem. Nem arról van szó, hogy nem tudom megvédeni magam egy esetleges vita során, de néha azért jól esne a párom támogatása. Ha ott ül mellettem és szóváltásba keveredek akkor sem szól egy szót sem. És olyan emberekkel ápol elég jó viszonyt (többel is) akik kígyót békát köpködtek rám.. Kicsit elegem van már ebből, és amikor ezt mondtam neki, nem értette hogy engem miért zavar az hogy ő jóban van ilyen emberekkel, ez az én és érintett fél problémája és oldjuk meg mi. Köpni-nyelni nem tudtam, nem tudom merre tovább, akárhányszor belegondolok mindig másra jutok, néha arra hogy piti dolog emiatt egy egyébként jól működő, harmonikus kapcsolatot felrúgni, néha viszont úgy, hogy semmi keresni valónk egymás mellett mert nekem ilyen férfi nem kell...

2012. okt. 10. 20:59
1 2
 1/12 TOMAtm ***** válasza:
lehet válóok,de nem azért mert te úgy érzed h sosem áll ki melletted,hanem mert úgy tekintesz rá mint bólogató tóbiásra.hosszan tudnék ide írni mert volt olyan csaj aki ezt nehezményezte bennem,de inkább nem mondok semmit,ő megkapta a véleményemet az elméleteiről meg a vitáiról.
2012. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tekintek rá úgy, ő a férfi a kapcsolatunkban, tud is férfi lenni, és ő viseli a nadrágot. Csak ez valahogy kimaradt a programozásból, hogy a barátnője mellett kiálljon...
2012. okt. 10. 21:08
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
ha ennyi ember utál téged akkor valszeg nem velük van a baj. örülj neki, hogy valaki legalább szeret. nem biztos, hogy találsz jobbat ha ilyen elviselhetetlen vagy.
2012. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem profiljellemzést kértem, a hozzám kapcsolódó véleményedet légyszíves tartsd meg magadnak:)
2012. okt. 10. 21:16
 5/12 ASOT ***** válasza:
2012. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sem értem a problémádat. Én nem várnám el a barátomtól hogy megvédjen mások előtt (mi van ha nem is ért egyet velem? vagy te olyan pasit akarsz aki birkamód rábólogat mindenre amit mondasz?), és az sem zavarna ha olyanokkal barátkozik akik engem nem bírnak.
2012. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem
2012. okt. 10. 21:18
 8/12 TOMAtm ***** válasza:
mondjuk aztán lehet h tényleg konfliktuskerülő az embered,és még ha egyet is ért veled nem áll ki érted.ez ebből nem derült ki,nem ismerünk kérdező igy elég nehéz véleméynt mondani.
2012. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem fent elég világosan leírtam, úgyhogy nem értem mit nem értesz "Nem arról van szó, hogy nem tudom megvédeni magam egy esetleges vita során, de néha azért jól esne a párom támogatása". Lehet hogy csak nekem, de az két különböző dolog ha valaki "nem bír" vagy hogy a barátom füle hallatára mindent mondanak rólam, és ő meg úgy ül mint aki nem is hallott semmit.
2012. okt. 10. 21:23
 10/12 anonim ***** válasza:
a saját vitáidért neked kell felelned nem a hapsikádnak és nincs undorítóbb és szánalmasabb az ilyen összenőtt együtt visnyogó pároknál. inkább örülj neki, hogy nem ilyen.
2012. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!