Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » SOS! Mit tegyek? FONTOS!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit tegyek? FONTOS!

Figyelt kérdés
A barátnőm szakított velem egy cfiú miatt.(Gondolom értitek,hogy mit jelent az a c).Nem vagyok rasszista.Mit tegyek? És még beszélni se tudok vele normálisan mert teljesen elvan szállva magától,hogy az a fiú milyen jó.

2012. nov. 2. 21:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Majd rajta marad a bélyeg, hogy cfiúkkal kefél...
2012. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Tökmindegy, hogy ki vagy mi miatt szakított. Mit tegyél? Lépj túl rajta.
2012. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%
hagyd a fenébe ha neki ilyen kell...magát írja le
2012. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Semmit. Hagyd rá. Szerintem ebben az esetben semmi értelme kaparni utána. Ha van egy kis szerencséd, akkor hiányzol majd neki, és rájön, hogy rossz nélküled. De, ha nem akkor se szomorkodj, majd lesz más.
2012. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
2.-al egyet értek!Ha valaki miatt szakít,akkor nem is szeretett téged!Ha meg még C kategóriás is akkor pláne hagyd,mert ha még össze is jönnél vele ezután,akkor rajtad is bélyeg maradna!
2012. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
57%
Hja a c.fiuk tudnak,jo duma,sokoldaluak,temperamentumosak,..az én szerelmem is az,s nem hagynám senkiért a világon!!!
2012. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
58%
Hagyd a vérbe, ne alázd meg magad! !!!
2012. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
41%
A ja,most majd lepontoztok,de nem érdekel!Felvállalom és köztük is vannak rendesek,sokan,rengetegen!
2012. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
47%

csak el ne kezdjétek őket sztárolni, mert akkr énis jövök a véleményemmel.


szerintem se szomorkodj. tök mindegy, hogy milyen fiúért hagyott el, a te helyzeteden nem ront. csak az övén.


lépj túl rajta. aki fehéret hagy ott c-ért, ott már bajok vannak..

2012. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Háh. Majd rájön, hogy a cigány fiúval se fog menni a dolog. Majd kiéli magát, de az meg kitudja mikor lesz. Ez van. Bele kell tőrödnöd, mert mást nem tudsz mit tenni.
2012. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!