Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, hogy túltegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy túltegyem magam rajta?

Figyelt kérdés
Egy 4 éves kapcsolatot zártunk le,ma van 3 hete hogy szakított velem a vőlegényem. Mit tegyek,hogy túltegyem magam ezen.....ő már becsajozott és randizgat egy csajjal én meg nem találom a helyem és állandóan okot keresek rá hogy felhívjam és halljam a hangját.Bulizni sem merek elmenni a szokott helyekre mert rettegek,hogy meglátom az új lánnyal. Hogyan tovább....

2012. dec. 1. 15:28
 1/8 A kérdező kommentje:
nem tudom feldolgozni a szakítást......
2012. dec. 1. 15:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele teljesen a kapcsolatot, töröld ki a számát, hogy még véletlenül se találj ürügyet. Menj el szórakozni, moziba, bulizni, sétálni, kirándulni, vásárolni, vagy amit szeretsz, és legyél minél többet társaságban.
2012. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre szerintem nincsenek jól bevált "trükkök". Ahogy mondani szokták, az idő minden sebet begyógyít. Nézd, ha ő már a jelek szerint túltette magát rajtad és máris új lány van a láthatáron, akkor Te se add meg neki azt az "örömöt", hogy azt lássa, hogy te még mindig odáig vagy érte. Próbálj Te is ismerkedni (persze nem arra gondolok, hogy rögtön csapj bele a lecsóba és randevúzz, de az ismerkedés legalább elvonná a figyelmed róla). Szerintem egyáltalán ne hívogasd és ne is keresd, hogy milyen apropóból hívhatnád fel. Ő már nem akar Téged, tudom, hogy ez fáj, de túléled. Nem Te vagy az első, és nem is az utolsó, aki nehezen teszi túl magát egy ilyen hosszú kapcsolaton, de sikerülni fog. Esetleg utazz el valahová hosszabb időre, töltsd az időd a barátnőiddel/családoddal. Meglátod menni fog :) Kitartást!
2012. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A #2 már mindent leírt, amit szerettem volna! :)
2012. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fentieket könnyű ám mondani, de megvalósítani annál nehezebb...
2012. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
így van....mondani könnyű,de az egész egy kínszenvedés!!!!egyfolytában ő jár a fejemben....megpróbáltam már randizni is hátha attól jobb lesz,de őhozzá hasonlítok mindenkit és egyszerűen nem megy!
2012. dec. 1. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Te kérdezted, hogy mit tegyél. Én pedig azt is elmondtam, hogy olyan nincs, hogy csinálsz valamit és hipp-hopp elfelejted...Vegyél már erőt magadon! Teljes egészében rajtad múlik, hogy túllépsz-e rajta vagy nem. Magadban kell lezárnod ezt az egészet, csodatippek márpedig nincsenek.
2012. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor csodatippek nélkül kell valahogy átvészelnem ezt az egészet.....
2012. dec. 2. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!