Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek? Én nem értem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Én nem értem.

Figyelt kérdés
Ma 2 hónapja, hogy szakított velem a barátom. Azt mondta azért mert már csak barátként szeret, de előtte pár nappal még hívott, hogy menjek illetve még a fogamzásgátlóról kérdezgetett, hogy szedem e még. Utána is elég érdekes helyzet volt, mert amikor először találkoztunk utána úgy viselkedett mint előtte, csikizett, az ölébe rántott és hasonlók. Mondta, hogy lehet még megváltozik a véleménye és sose mondta ki konkrétan, hogy "ennyi volt, végleg vége". Mindig azt mondogatta, hogy egyszer még lehet valami v hogy inkább azt mondja, hogy nem hogy ne éljem bele magam annyira.. A cuccok amiket kapott tőlem elvileg még mindig kint vannak nála és mondta, hogy meg is tartja őket mert nem akar elfelejteni, de egyelőre legyünk csak barátok. Később meg kiderül. Nemrég kérdezte, hogy nem akarok e vmikor találkozni, de nem beszéltünk időpontot..utána megint felhozta de akkor sem. Azóta nem, de ugye szakítás után is ugyanúgy becézgetett meg én is őt és nemrég szintén úgy írt nekem és úgyis köszönt el, becézve. Néha meg olyan ellenséges, annyira feleslegesnek érzem magam ha én írok neki, ha esetleg nem keres. De ha ő keres akkor általában egymás után 2-3 nap is. Másnak, egy lényegében idegen csajnak azt mondja, hogy nem hiányol, meg ő a legjobb lányt keresi csak nem tudja hol keresse mert a diszkókat utálja, viszont ő készen áll új kapcsolatra sőt ő mindig készen áll nem vár egy évet. Egyszer úgy viselkedik mintha még lehetne valami utána meg mintha nem érdekelném...nem értem, sőt senki sem. Ráadásul egyik napról a másikra lett ilyen, mert sose viselkedett így...teljesen megváltozott.

2012. dec. 15. 21:41
 1/4 Trischix válasza:

Úrsiten, velem ugyanez volt! Csak annyi a külömbség, hogy a pasi már az elején furán viselkedett, csapta nekem a szelet, aztán egy hónapig lenyugodott, totál szerelmes volt ( vagy mi a frász ) aztán ugyanezzel a szöveggel lerázott, és megsértôdött rám. Aztán egy hónapig semmi, én eszméltlenül szerettem ôt már régóta, majd újra írogatott, és bókolt, és... ugyanúgy, mint elôtte.

Szerintem az lehet a dolog mögött, hogy nem tud tôled elszakadni, pedig akar, csak nem megy neki. Ez lehet tudatos, és lehet, csak azért, mert szerencsétlen, nincs, akivel elfelejtsen... Te szereted még?

2012. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nálunk minden rendben volt egész idáig, majdnem egy évig voltunk együtt. A nyár is tökéletes volt sőt tényleg egyik napról a másikra lett ilyen. Igen szeretem és ezt ő is tudja, és épp ezért nem értem, hogy gondolja azt, hogy csak legyek a barátja..főleg, hogy pl most is beszélünk és pár perce cicának hívott. Eddig ezt nem mondta, csak ahogy máshogy szokott becézni...én már nem értek semmit.
2012. dec. 15. 22:56
 3/4 Trischix válasza:

Szia, bocsi, hogy nem válaszoltam, de elfelejtettem a jelszavamat.... :D

Van valami fejlemény?

2012. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, nembaj:D am semmi igazából. Egy ideig nem írt, aztán meg igen mert segíteni kellett neki, akkor megint becézgetett és azóta megint rendszeresebben keres, normálisabb is nem olyan kelletlen, meg "találkozó" is fel lett hozva megint, de semmi konkrét:) majd csak lesz vmi.
2012. dec. 29. 14:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!