Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek most mit csinaljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A parom bevalotta h felrelepett es en dobtam...azt mondja nagyon bantja a dolog es ha adnek neki meg egy eselyt akkor soha nem tudna ujra elkovetni de ha en ezek utan nem akarom folytatani megerti...en persze duhos voltam , azt mondtam semmi esely erre, ugy ereztem soha nem fogom tudni feldolgozni...viszont most lehiggadva ugy erzem nem tudnek nelkule elni...valami megvaltozott bennem, el tudom hinni amit mondd, pedig annyiszor nem biztam benne...viszont nem konyorog nekem mert tudja h mit okozott...nem akarok elhamarkodottan donteni, de szerintetek gaz ha vegul megmondanam neki h kesz vagyok ujra kezdeni?

2012. dec. 29. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Sírj egy kicsit, igyál valami erőset, aztán dönts te!
2012. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából te ismered a barátodat, és neked kell ezt meggondolni. Megtenné e megint? Függ attól is, hogy az a félrelépés milyen is volt. Ha csak egy buliban részegen, akkor minden bizonnyal nem teszi meg újra. Ha viszonya volt valakivel, akkor már sanszosabb, hogy elköveti megint. Ha csak nem eszi a bűntudat.
2012. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta eszi a buntudat es kinozza...talalkozgatott valakivel aztan abbahagyta mert rajott h en kellek....viszont most meg irta h ki akarja torolni a fb profiljat...ott egy csomo kep rolunk...bant h le akarja torolni, mintha el akarna felejteni...en azt mondtam neki elmegyek kulfoldre h kitisztuljak, azt mondta nem tart vissza...de igazabol ugy erzem h harcolhatna kicsit, bar eleggel durvan mondtam neki h azok utan amit tett en mar nem tudom folytatni...
2012. dec. 29. 22:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudnál vele úgy szexelni, hogy mással is lefeküdt melletted? Érzelmek ide vagy oda, gusztus kell legfőképp.
2012. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazabol nem tudom mi van velem es miert nem tudok haragudni ra..ez szakitasunk utan tortent...oktoberben szakitottunk...aztan november kozepetol ujra elkezdtunk tallakozni, kavezni, vacsorazni...de most mondta el h volt ez a bibi.
2012. dec. 29. 22:51
 6/8 pirospöttyöslabda1 ***** válasza:
akkor ha jól értelmezem a szituációt, nem is csalt meg, mert akkor pont nem voltatok együtt?
2012. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsáss meg neki ha szereted de mondd hogy rengeteget kell majd tepernie hogy újra bízz benne meg a réginek lásd ilyenek
2012. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De amugy annyian irjak h az nem szamit megcsalasnak...de nekem olyan fura elkepzelni h mondjuk 2 hete meg egyutt aludtunk es akkor szakiottunk es mar masnak az agyaba jar amikor en otthon sirdogalok...jo mindenkinek lehetnek ilyen rossza vagyok pillanatai...de annyira lesokkolt...szeretem, de ugy erzem jar nekem annyi h kimenjek kicsit kulfoldre...nem szandekozom ismerkedni meg ott ujat talalni, szeretek nyelveket tanulni meg vilagot latni...d eugysi mindegy ha o csak ilyen gyakorlatiasan fogja elkonyvelni a dolgot h hat ennek lottek...
2012. dec. 30. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!