Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lenne a jobb? Végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jobb? Végleg minden kapcsolatot megszakítani, vagy megmaradni barátnak?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy fiúval, aki nagyon kedves, rendes, aranyos, szóval tökéletes lenne, de mégis azt érzem, hogy ez nem jöhet össze, néha teljesen elkeseredek.

Tudom önző dolog, de végül is úgy gondolom, hogy hagyni kéne, mert nem tudom ezt magamban megoldani.

Ő ezt nagyon nehezen dolgozta fel, mondjuk úgy sehogy.

Karácsony előtt mondtam ezt Neki, azóta sem találkoztunk, csak neten keresztül beszéltünk, telefonáltunk. Folyamatosan azt hallgatom, hogy neki én kellek, én lennék a tökéletes... Nekem ő nem.

Kedvelem, és nem akarok neki rosszat, sem fájdalmat okozni. Néha beszélgetünk, akkor úgy tűnik jól megvagyunk, de én nem tekintek rá másként, csak barátként, a végén meg mindig kiderül, hogy ő reménykedik. Ilyenkor jön a sírás, és a "3 éve rád várok" dolgok, amivel nem tudok mit kezdeni.

Legszívesebben nem beszélnék Vele, mert így talán megértené, hogy jobb így, tulajdonképpen megvagyok nélküle. Csak aggódom érte, aggódom ilyenkor hogy mi van vele, mert mint embert és barátot viszont szeretem.


23N



2013. jan. 6. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ő érdekében lenne jobb megszakítani vele minden kapcsolatot és ha ezt ő most nem is így látja, azért évekkel később majd visszatekintve hálás lesz a döntésedért.

Ebben az esetben nem jó önzőnek lenni és magad mellett tartani, mint barátot, hiszen ő nem így néz rád. Engedd el! Maga miatt, hogy tovább tudjon lépni!

2013. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt nem értem,neked mi bajod vele???
2013. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt tartom önzőségnek, hogy nem akarok vele lenni, és ezzel fájdalmat okozok neki.

Hiába a nagyrészt közös érdeklődés, mert az meg van, informatika, műszaki dolgok.

A hétköznapi életben nem vagyunk összhangban. Halálra idegesít, hogy be kellett számolnom, hogy merre vagyok, hogy már olyan szinten aggódott, ami még a szüleimtől is sok lenne, nemhogy tőle, ezenkívül, elég sokszor éreztem, érzem azt, hogy (ami legfőképpen az én hibám) elkezdtem az anyjaként viselkedni, mert ő valahogy kevésbé gyakorlatiasan áll a dolgokhoz mint én.

2013. jan. 6. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok, csak a másik oldalról. Szerintem jobb lenne teljesen megszakítani vele a kapcsolatot, mert különben nem tud túllépni rajtad. És hidd el, ebből már nem lesz rendes barátság. 21/L
2013. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Többszöri szomorú tapasztalattal a hátam mögött én inkább azt tanácsolnám, hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ez rövid távon biztos fájdalmas lesz, de hosszabb távon csak ennek van értelme. Amíg barátként tartod vele a kapcsolatot, bármit is mondasz neki, ő reménykedni fog titokban, nem tud tovább lépni, nem fog esélyt adni más kapcsolatoknak, talán éveket áldoz erre a veled kapcsolatos álomra és ha egyszer majd rád talál a szerelem, ha egyszer lesz egy komoly kapcsolatod, becsapottnak fogja érezni magát.
2013. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is így sejtettem.
2013. jan. 6. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!