Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegyük fel van egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel van egy kapcsolatotok, ami már nem az igazi, csak a megszokás van. Közben megismertek egy másik embert. Ti szakítanátok miatta? Az új ember teljesen ellentettje a mostaninak. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 13:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
simán.. az ellaposodott kapcsolatbol ki kell lepni....
2013. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd az ellentéteket bővebben?
2013. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Jelenlegi:csendes,én vagyok neki az első komoly kapcsolata,pedig már harmincon túli.Nem túl önálló,anyukája folyton kiszolgálta,intézkedett helyette.Borúlátó,nem akar sehova sem menni,nem szereti az embereket.

Új:határozott,önálló,beszédes,nagy szövegű,humoros,pörgős,társasági ember.

2013. ápr. 4. 13:29
 4/21 anonim ***** válasza:
inkabb a masodik.. az elsőtől kirázott a hideg is:S
2013. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
én maradnék az elsővel nem hagyom el a járt utat járatlanért főleg valami kis fellángolás pillanatnyi vonzalom miatt. mi lesz ha az meg otthagy..
2013. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

hallod én pont ugyanígy voltam, én szakítottam és egyáltalán nem bántam meg, a mostani barátommal úgy érzem hogy végre élek :D szóval ha te többre vágysz mint amit a mostani kapcsolatod adni tud, akkor keress mást :)


19/L

2013. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

ha nem tartod vonzónak az elsőt akkor hagyd... az a baj engem is kiszolgál anyám és emiatt lusta lettem, meg a csajozás is valszeg ezért is kevésbé megy, régen egy mozijegyet remegve vettem meg :DDD

de önállósodnék ha anyám békén hagyna valszeg

2013. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
3-Szerintem egyértelmű, hogy az elsővel vége a kapcsolatodnak. Különben képbe sem került volna a második emberke.
2013. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Itt szerintem először is a meglévő kapcsolatodat kellene valahogy tisztáznod. Próbáltátok már rendbe tenni? Beszéltetek róla? Ha úgy érzed, már nem tudtok életet lehelni a kapcsolatba, akkor szerintem a harmadik féltől függetlenül is szakítanotok kellene.
2013. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt csináltam, pont ilyen típusú volt az előző barátom, a mostani pedig olyan, aki neked is megtetszett. Sokkal jobb így, ezerszer boldogabb vele az életem.

Na meg amúgy is, lehet, hogy nem fog összejönni az új, de akkor is megéri szakítanod, mert a mostani helyzetben tuti nem vagy boldog, szóval akkor majd jön valaki más, de ezt a kapcsolatot zárd le és ha véletlen nem jön össze az új, akkor se kezd vele újra, ha jót akarsz magadnak.

22L

2013. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!