Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, férfiak mit változtassak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak mit változtassak magamon vagy mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Lehet felismernek,de lesz@rom.

A történet annyi,3.5 évig voltunk együtt a barátommal,de szakítottam vele.

Az ok elég összetett,de röviden:

Soha nem voltak nagyobb vitáink ami volt azt megbeszéltük.

A szakítás legfőbb oka,h van 2 lovam.Pár éve szóba került anyuval,h veszünk valami "tanya" szerűséget így legalább otthon lehetnének a lovak.Nos sikerült is találni januárban meg is vettük kint van a városból,de kocsival a központ kb 5-10 perc tehát nem vészes.

A drágám állandóan sírt,h milyen sok pénze elmegy arra,h tőlem haza jusson.Mondtam neki,h ott lesz az új ház költözzön ki oda így nem kell hazarohangálnia.Erre ő kijelentette,h nem fog kijárkálni egyátalán hozzám csak hétvégente ...

Magyarázata:ő nem akar összeköltözni,mert még fiatal hozzá(27)mondom oké nem is kell csak egy lehetőség volt,a hétvégét meg annyival indokolta,h sokat kell neki dolgozni a lovak körül,minden hülye indokot felhozott....

Az tény,h volt mikor megkértem,h segítsen pár dologban de rendszert nem csináltam belőle.

A lovakat soha nem erőtettem rá ,ha akart kijött.



Én kibírtam azt,h ő elment katonának 1.5 évre, hónapokig csak napi 5 percet beszéltünk csak hétvégén voltunk együtt.Az utóbbi időben sehova sem mentünk,mindig azt kaptam,h egyedül menjek.A szórakozás abból állt,h ő beszélgetett én a kocsiban ültem ,az autós 1000szer elhangozott sztorikhoz nem tudtam már mit hozzá szólni....

A sex is megromlott köztünk én nagyon sokszor kezdeményeztem,de legtöbb esetben elhajtott,ha meg ő szerette volna addigra én nem... az előjáték annyiból állt,h megkérdezte dugunk?-.-"

A kapcsoltat vége fele kért gondolkodási időt,h mit csináljon(kijöjjön-e hozzám)

2hét után nagy nehez kinyögte,h folytassuk,de csináljak úgy,h ez meg sem történt és másnap már ott alszik nálam...Aznap elég nagy trauma ért,még a barátok szóltak neki,h ne legyek egyedül....Sírva könyörögtem neki,h aludjon ott(nem vagyok ilyen)de nem,mert akkor 10 percel korábban kell kelnie stb Erre mondtam neki azt,h soha többet ne is jöjjön,ha erre nem képes...


Nem volt soha szabályozva oda ment ahova akart,sőt volt amikor én nyagattam,h mennyen el a barátaihoz ne hanyagolja őket.Nem igazán szóltam,ha részeg volt(karácsonykor esett nagy szarul évek óta első karim itthon főztem stb.és hajnali 3kor jön haza sík részegen)

A kedvéért elkezdtem főzögetni amit szeret és kért, legtöbbször dobtam ki alig evett belőle nem azért,mert rossz lett...

Nem voltam féltékeny,nem telefonálgattam.

Igaz volt,h felkaptam a vizet,dolgokon,de ki nem.(elég nyugodt típus vagyok)Az exe is visszakerült a társaságba azért sem szóltam,ha odament nélkülem,én nem szivesen mentem.Nem a csajjal volt bajom,hanem tudattal...

Rólam annyit,h elég kitartó típus vagyok amit eltervezek azt legtöbbször meg is csinálom.

Neki viszont semmi életcélja nincs.

Ami nagyon nem tetszett az,h folyamatosan mindig haza ment.Felkeltünk haza,délután jött,megint haza,és estére jött csak.Utána megment a panaszkodás,h drága a benzin...Ja meg a cigiért cirkuszoltam néha...


Igazából ezekre,ment rá a kapcsoltatunk a végén persze én voltam a rossz olyannak akart beállítani amilyen nem vagyok.Ezekbe untam bele,persze nekem is vannak hibáim kérdeztem is,h mik,de semmit nem tudott mondani valami pedig ide vezetett...Tényleg ilyen szar barátnő lennék?



2013. ápr. 9. 13:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
bocsi ez egy kicsit hosszú lett :D
2013. ápr. 9. 13:45
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez egy tapló paraszt. Miért olyan létfontosságú neki, hogy hazautazgasson?

Amúgy ha már több mint 3 éve együtt vagytok, az azért elég fura hogy nem akar még összeköltözni... ez olyan mintha nem tervezne veled (szerintem).

2013. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem sokkal megértöbb voltál mint amit érdemelt volna... én a kezemet összeteném ha a barátnöm meglepne valami öáltala fözött vacsival. bibor szönyeget teritenék a lába elé vagy mittudomén... de én is nagyon türelmes ember vagyok de a karáconyi akciojánál dobtam volna ki.... hálás lehet h eddig elviselted.
2013. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem. Én pont ilyet szeretnék :D
2013. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én is így látom,h nem szeretett volna,de akkor francért volt velem együtt,ha még gyereket vagy vagy házaságot szerettem volna akkor még oké lenne a reakciója...
2013. ápr. 9. 13:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi a francért volt veled együtt? Azért mert te elnézted ezek neki, más viszont már rég kiadta volna az útját :S 27 évesen azért az ember már nem kölyök meg kamasz, hogy úgy viselkedjen.
2013. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor lehet még sem bennem van a hiba...A haza mászkálgatást én annak tudtam be,h ott a segge alá tettek mindent.Én megmondtam neki,h nálam azért lehet segíteni is na ezen felvolt háborodva.....
2013. ápr. 9. 14:05
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezt én mondtam neki,h más épp eszű csaj ezt nem fogja elviselni neki....
2013. ápr. 9. 14:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt rontottad el, hogy kitartottál ennyi ideig egy gyökér mellett. Legközelebb okosabb leszel és ennyi.
2013. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
az tény,h még egy ilyen kapcsolatba nem fogok beleszaladni....
2013. ápr. 9. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!