Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Túlreagáltam, vagy ennek jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam, vagy ennek jobb ha vége lesz? 18L

Figyelt kérdés
A barátomtól 150.km re tanulok, ottvagyok egész héten, mi csak hétvégenként találkozunk, péntek estétől vasárnap délig kb, az utóbbi időben rászokott, hogy csak úgy pár ora hosszáig nem képes visszairni, tegnap betelt a pohár, délután 5.kor beszéltem vele, majd lerakta, hogy megy aludni, következőleg este 10.kor írt, hogy "lefeküdt" ,én azt hittem összeesek az idegességtől, mert egyszer sem volt képes felvenni a telefont, ráadásul meglehet terhes vagyok, nem érzem jól magam és egyáltalán nem törődik velem..mit csináljak?az este nagyon kész voltam, nem birom tovább :(

2013. ápr. 19. 07:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Imádkozz,hogy ne legyél terhes! Dobd ki a csávót,és keress normálisat! De előtte azért tanulmányozd a fogamzásgátlás témakörét kicsit jobban!
2013. ápr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen én is hisztis pi**a voltam.és el is vesztettem azt a férfit akit nem kellett volna....

Legyél egy kicsit toleránsabb és gondolj bele h lehet h csinál valamit stb.ne hisztizz folyton mert megfogja unni! Nem mondom h a srác nem hibás,mert biztos benne is van hiba,de próbáld a jó oldalát nézni annak amit csinál

21L

2013. ápr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan az a helyzet, hogy ha nincs probléma, csinálok!!!!


Ha az a szerencsétlen elmegy aludni, akkor minek akarod telefonon keresni?!?!?! Te éjjel-nappal telefonügyeletet tartasz, ha a hülye barátnöd nem tud mit kezdeni unalmában magával?


AZ meg, hogy ilyen helyzetben "lehet, hogy terhes vagy", igencsak nagyfokú felelötlenségre utal...

2013. ápr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
10.kor csak annyit irt, hogy fél 6.kor lelépett a társasággal, erről ennyit.Nem tudom mit tegyek... nem vagyok hisztis pi**a, de ez sok volt.
2013. ápr. 19. 07:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan azt várod a másiktól, hogy ne csináljon semmit, ne menjen el sehová, hanem non-stop a gép előtt lógjon, hogy veled trécseljen? Ugye ezt te sem gondolod komolyan?

Menj el te is a barátnőiddel sétálni, fagyizni, moziba. Ne a számítógép legyen már al életed!

2013. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy miért baj, hogy pár óra hosszáig nem ír vissza? Mi a barátommal heti kétszer találkozunk, ezen kívül emailezni szoktunk, de az nem úgy megy, hogy azonnal visszaír mindenki. Tudom, hogy ő este 11 körül szokott a géphez ülni, tehát várhatóan akkor fog válaszolni (néha máskor is). Egyébként meg csinálja a dolgát, nem kell neki egész nap velem foglalkozni.


Ezt nem bántásból kérdezem, csak azért, mert ha leírnád, hogy ez pontosan hogy is működik nálatok, akkor lehet, hogy jobban átlátnánk, mi lehet a hiba.


A másik, hogy amit leírtál, azt én úgy értem, hogy a barátod 5-kor azt mondta neked, aludni megy, ennek ellenére fél 6-kor a barátaihoz ment, és csak 10-kor ment aludni. Jól értem, hogy ez történt? (Vagy hogy legalábbis neked úgy tűnt, hogy ez történt.) Ha igen, ahhoz két dolgot mondanék. Egy. Nem volt szép tőle, hogy mást mondott, mint amit csinált. Ez biztos baj, de meg lehet beszélni, hogy miért tette. Kettő: nem lehet, hogy az a baj, hogy te nem akarod elengedni sehova? Hogy ha megmondta volna, hogy a barátaihoz szeretne menni, akkor rögtön megpróbálod lebeszélni, vagy megsértődsz, vagy azzal vádolod, hogy nem foglalkozik veled eleget? És akkor ezért nem merte megmondani. Ha valami ilyesmi lehet a dolog mögött, akkor nézz magadba, gondolkozz el, aztán beszéljétek meg. Ez is közös hiba: neked hajlamod van rá, ő meg hagyta, és kerülőutat keresett megoldás helyett. Ha ilyen hajlamod van, azon tudsz segíteni, de nem megy egyik napról a másikra. Viszont ha az ilyesmiről is őszintén tudtok beszélni, az sokat segít.

2013. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szóval azt írta 5kor, hogy lefekszik aludni, te pedig utána még telefonon zaklattad és aludni se hagytad szerencsétlent.

Teljesen lényegtelen, hogy valójában nem aludt, mert te ezt nem tudhattad.

Minden világos...

2013. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jobb ha vége lesz, ha meg nem változol, illetve meg nem változtok mind a ketten. Ilyen attitűdű lányra nem lehet hosszan tartó, boldog kapcsolatot alapozni, mint ahogyan gondolom, a párodra sem.
2013. ápr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A hiba a Te készülékedben van. Direkt b@sztatod, zaklatod,kontrollálod, keresed benne a hibát, csak hogy bebizonyítsd magadnak, hogy nem tévedtél, tényleg okkal vagy féltékeny. Aztán meg csodálkozol, hogy a szerencsétlen hazudik, meg elmegy barátokkal leereszteni a gőzt?! El fog hagyni, meg fog csalni, és nem azért mert nem szeret, hanem mert egy hárpia vagy.
2013. ápr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Húú, te lány, nem vagy semmi! Ha ilyen kontrol kell neked a párod felett, akkor a jelenlegitől meg kell válnod. 150km-es póráz, már kezelhetetlenül hosszú neked. Ehhez az attitűdhöz az dukál, ha nem hív vissza fél órán belül rögtön elrongyolsz hozzá és rárúgod az ajtót. Ahhoz viszont közelebb kell lennie. Na de nem akarlak megsérteni. Szerintem túlzásba esel.


Ahogy én látom a szitut. A barátod le akar feküdni 5-kor. Lefekszik, te rátelefonálsz. Felébred a csörgésre, látja te vagy, kiakad, hogy hívod mikor mondta lefekszik. Visszaaludni nem tud, elmegy haverokkal. 10-kor lefekszik újra, de mivel tudja, veled nem lehet kukoricázni azért leadja a jelentését.

2013. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!