Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kezd elhidegűlni a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd elhidegűlni a kapcsolatunk? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Na szóval.. Két éve leszünk együtt a barátommal szombaton, tavaly nyáron le költöztek a szüleim Szabolcsba, mind addíg egy utcában laktunk, Januárban felköltöztem hozzá és a szüleihez, azóta egyszer voltam lent anyukáméknál akkor is, csak vizsgázni a suliba! Most volt egy ballagás oda sem mentem, mert nem akartam hogy megharagudjon rám.. A szüleimmel nem nagyon bírják egymást.. Annyi a lényeg hogy azt érzem hogy a lány tesóját aki velünk lakik sokkal jobban szereti mint engem, szombaton leszünk két évesek, mondta végig hogy a megyünk kajálni vagy moziba.. Erre a csaj benyögte hogy ő akkor akarja tartani a szüli napját, ami mellesleg szerdán lesz.. Es akkor már mondta a barátom hogy nemis megyünk sehova! Mondtam hogy én ugy erzem hogy neki ő a fontosabb erre az volt a válasza hogy: nem, csak szeretnék bulizni egyet a testvéreimmel! Én meg fel adtam érte az egész csalAdomat! Ő meg ennyire nem vesz figyelembe engem, és ha pl megjön a munkából a csaj akkor az az első hogy kimegy hozzá a konyhába, pl ha bulizik a csaj akkor elmegy elé az állomásra.. Én meg ha 11kor végzek a melóval se jön el értem.. Pedig elvileg hogy szeret... Segítsetek mi lenne a legjobb? Mit tennétek a helyemben? Nagyon rossz ez így nekem :'( koszonom a valaszt elore is! :-(

2013. jún. 28. 11:14
 1/1 anonim válasza:
Vegyél picit visszább! ne mutatsd ki,hogy szereted, hanyagold el egy picit! Észre fogja venni, ha nem hülye, és ha szeret, el kezd teperni utánad.
2013. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!