Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A helyzet hogy mostani párommal akivel egy éve vagyok együtt 23/N ő 30/F elég ritkán találkozunk,ennek az az oka hogy 2 hetente jár haza a munkája miatt külföldről.Most 1 hét alatt 1 napot voltunk együtt,úgy hogy közben én is dolgozom mialatt ő hazajön 1 hétre. Lett volna rá lehetősége hogy eljöjjön hozzám,ehelyett a haverjaival tölti a napok legnagyobb részét.Hétvégén rendezvény volt nálunk és nem jött el azzal a kifogással hogy előző nap elég rendesen"felöntött a garatra" és nem mer kocsiba ülni.Kb. ez már a harmadik alkalom hogy ezt eljátssza velem.Már kezdem úgy érezni hogy tök idegenek vagyunk egymásnak szinte alig találkozunk és nem vesz komolyan.Felmerül bennem a kérdés hogy van így értelme a kapcsolatnak?

2013. júl. 9. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos itt már tényleg nincs..:/
2013. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy pár akkor igazi pár, ha mindketten egy irányba néznek és együtt viszik előre a hajót,amiben együtt eveznek és ilyenkor egy mindkettejük célja, ergo senki fejében nem az játszódik le, hogy van e értelme, ergo most vagy a kérdező hozzáállása nem komoly a kapcsolathoz, vagy maga a kapcsolat nem az.
2013. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nehezen viselem ha már már direkt hanyagolnak és mindenféle indokkal leráznak (főleg ha többször is, mint a te esetedben), így én a helyedben szakítanék.

De ezt te tudod igazán, ha már nem érzed jól magad a kapcsolatban, akkor annak már nem sok értelme van.

2013. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs gyereked akor keres egy ojan srácot aki joban rád ér. Nem külfőldőn dolgozik oda van érted. még előted az éllet minél előb dobjad .

Ha van gyereked nehezeb ügy mert azt ellkel tartani valibőll. viszont akor is talizhatsz msápasikal max ritokba tartod és akor szakitasz a pasidal ha másiknak is van már egy biztos állása begy neked legalább .


F/23

2013. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!