Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért kapok vissza mindent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapok vissza mindent? Miért viselkedik úgy, mint én?

Figyelt kérdés
Zavarosan ismerkedtünk meg,sokat találkozgattunk,elvoltunk,aztán jött pár probléma,és vége lett.Állítólag.Néha olyan,mintha mi sem történt volna.Nem értem miért érzek így.Talán mert úgy beszél velem?Azóta egyszer találkoztunk.Teljesen úgy viselkedik,mint én,amikkel például megbántottam közben.Mintha most kapnám vissza.Vagy például nincs időm írni,utána ő is ezt csinálja.Ez miért van?Miért ilyen?

2013. aug. 25. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten. mondjuk legyél kedvesebb, és lehet, hogy azt is visszakapod...
2013. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ártana nektek egy nyilt beszélgetés.
2013. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves is vagyok.Nem mindig voltam az,ahogyan ő sem.

Szerintem is meg kellene beszélni.Személyesen a legjobb véleményem szerint.Tudom,hogy nem beképzelem ezeket a dolgokat.Kockázatos kimondani,úgy érzem szeret,mégis azt mondja ne legyünk együtt.Másik pillanatban másképpen áll hozzám,és féltékenykedik is.Erről mi a véleményetek?

2013. aug. 25. 09:31
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéljétek meg ezt nyíltan és őszintén. Mond el neki mit érzel bármennyire is kockázatos ez.

Max azt mondja bocsi, de nem, és akkor tudod mi a helyzet.

Amúgy meg légy kedvesebb!

2013. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az elözményeket is tudni kellene, h anno hogyan viselkedtél vele. Tudod, az,h ö igy viselkedik az már a következmény. Ha sokat szekáltad, bántottad,h esetleg rád figyeljen, simán érezheti úgy,h besokallt, kiégett.

Ez csak egy példa. De az tuti,hogy nem véletlenül viselkedik igy.

2013. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sokat veszekedtem vele,nem voltam elégedett semmivel.Később jöttem rá,hogy nem így kellett volna.Ő sem volt mindig jó hozzám azt hozzátenném.Lehet erről még beszélgetni vele?Van még mit?
2013. aug. 25. 10:57
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon összetett dolog. Ha öszintén szereted kezd el magad háttérbe szoritani és legyél nagyon türelmes. Ha úgy érzed képes vagy változtatni, finoman mondd meg neki,hogy tudod miben hibáztál és szeretnéd ha újra kezdenétek.

Próbáld félretenni a te sérelmeidet, és megértöbb lenni.

Türelem és megértés, sztem ez a legfontosabb.

2013. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Változtattam már azóta,és változtam is.Mikor friss volt a dolog,hogy vége,akkor mondtam neki,hogy szeretném folytatni,de ő nem akarta.Lehet,hogy rosszkor mondtam neki?Azóta nem említettem ezt meg.
2013. aug. 26. 11:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát, azért ö is kellene ehhez az egészhez. Hány éves amúgy?

Sajnos ha te megtennél mindent, ö meg gyeresen viselkedik (ugyanazt adja vissza amit te anno), ennek semmi értelme nem lesz. Gondold át ezt, h szted mennyire érett ehhez az egészhez és valóban szeret e.

2013. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

26 éves.Nem tudom,hogy szeretem-e,csak azt,hogy olyan érdekes érzés ez.Senkinél nem éreztem így.

Azt sem értem miért ilyen,hogy ahogyan én,úgy ő.Megoldani kellene a dolgokat,nem visszaadni.Hogyan csináljam?

2013. aug. 26. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!