Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretem, de nem szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem szeretném folytatni a kapcsolatunkat. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátom, lassan másfél éve vagyunk együtt. Első komoly kapcsolata mindkettőnknek. Viszont az utóbbi időben rengetegszer érzem magam megbántva, egyre érzékenyebb is vagyok mellette. Nagyon sokat sírok és szenvedek, ezek mellett viszont vele vagyok a legboldogabb is. Félek, ha kibékülünk most, akkor ezután is így lesz minden. Nem találok megoldást, és félek, hogy rosszul döntök. Előre is köszönöm a normális válaszokat!

2013. aug. 27. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
már meg is válaszoltad
2013. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megbocsáthatsz és kibékülhetsz Te egyszer,kétszer,háromszor,sokszor,de utána ugyanott fogtok majd tartani.Szerintem tudod a választ.
2013. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szereted, csak kötődsz hozzá. Hány éves vagy? Ha fiatal, akkor felesleges szenvednek mellette...
2013. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagy ott. Komolyan. Légy bátor, mert különben sosem szakadsz el tőle. Hidd el találsz majd másik fiút, aki boldoggá tesz. Nagyon sok időd van az életben és az életet élvezni kell! De te ezt mellette nem tudod megtenni. Lépj és hagyd ott, míg nem késő...
2013. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vele vagy a legboldogabb hiszen nincsen harmadik fél a kapcsolatotokban. Idővel oda fogtok jutni.


Próbáld megbeszélni vele ezt. Érzékenyebb vagy, sokszor érzed magad megbántva, mondd el neki, hogy mi van benned.

Aztán találjatok megoldást.

Nálunk az segített, hogy újra figyeltünk a másikra. Sokat beszélgettünk, sétáltunk, szabad levegőn voltunk, programokat szerveztünk kettesben is és barátokkal is. Megpróbáltuk újra fellobbantani a szikrát. Úgy érzem sikerült, pedig mi tényleg nagyon a szakadék szélén álltunk.


Én is nagyon féltem attól, hogy rosszul döntök és ugyan ezt most hiába mondom, mert valószínű nem fog eljutni a tudatodig(nem sértés, csupán ha más mondja, akkor nem segít túl sokat), de hidd el, nem tudsz rosszul dönteni.

Egészen rövid még a kapcsolatotok és ha most úgy is érzed, hogy nem tudnál mást úgy szeretni, mint őt, attól még tudnál. Nélküle is megtalálnád a boldogságodat!

Ugyanakkor ha vele maradsz, próbálkoztok, akkor ott van az a mumus, hogy az idődet vesztegeted, később is ez lesz. Mi ez a +1 év az előttetek álló 70 mellett..


Szóval beszélgessetek sokat, figyeljetek a másikra, kell az hogy mindketten meg akarjátok oldani és akkor talán újra egymásra találhattok. Adjatok egy kis időt a dolognak, aztán ha nem sikerül, akkor tovább álltok.

2013. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit érzel az nem szeretet, hanem ragaszkodás a másikhoz. Nincs értelme folytatni mert csak nektek lesz rossz. Gondolj arra minden egyes nap elteltével csak szorzódik a problémátok. Jobb nem lesz csak rosszabb. A saját időd is értékesebb annál mint, hogy hasztalan veszekedős kapcsolatba öljed.
2013. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sokan írjátok, hogy ragaszkodom csak hozzá. Ennek pedig örülnék, de nem így van. Szerelmes vagyok és semmiért sem szeretném elveszíteni, ezért szeretnénk rá mindketten megoldást találni. Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat.
2013. aug. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!