Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lefeküdtem az exem gyerekkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az exem gyerekkori barátjával, mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt az exemmel és nagyon szerettem. Ő volt a mindenem, de 3 hónapja szakítottunk velem és kb semmi okot nem adott. Azt mondta, hogy "nem működik". Először összetörtem, aztán pár hétig ilyen élőhalott korszakom volt. Nem ettem, nem ittam, még sírni se tudtam, csak ültem a szobámban egyedül. Aztán barátnőim kirángattak otthonról és elkezdtem járni egy táncklubba (amit az exem miatt anno feladtam) és az exem gyerekkora legjobb barátja lett a párom. Ismertük egymást mindig, de sosem voltunk barátok, inkább haverok. Az évek során az exemmel is elmúlt a barátságuk, de azért haverok maradtak, de nem olyan szorosan. Az exem letiltott mindenhonnan, nem vette fel nekem a telót, hozzám se szólt, nem tudtam elérni. Nagyon szenvedtem és hát szégyen nem szégyen elkezdtem bulizni, na meg inni. Összejött egy jó kis csapat, amiben exem haverja is benne volt és tudom szemét húzás volt, de úgy gondoltam egy görbe este alatt, hogy a lelkemet azzal tudnám egy kicsit gyógyítani, ha úgy vágnék vissza az exemnek, ha lefeküdnék a sráccal. A srác egyébként semmit se érez irántam, megbeszéltük, hogy csak szex volt és az is csak egyszer. Ő nem mondta el senkinek és én sem. Most azonban (ma délután) felhívott az exem, hogy gondolkodott és ő inkább mégis csak szeretne velem lenni és kezdjük újra. Most mi a francot csináljak? Még mindig szeretem (mindezek ellenére nem bántam meg a szexet a haverral egészen a mai napig). Ha elmondom neki, akkor szerintem nem jönne össze velem újra. Vagy tévedek? De ha az után mondom el, hogy együtt vagyunk, akkor lehet, hogy újra elhagy és még egyszer nem bírnám ki. Ha viszont nem mondom el neki, akkor már hazugsággal indítok. :( Mit tegyek? 22 L

2013. okt. 7. 00:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
8%
Keress mást...ez mocskos húzás volt tőled és ha van egy kis gerinc benned akkor békén hagyod, nem alázod meg ezzel a szarsággal
2013. okt. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

aki elment magyarázat nélkül azzal te összejönnél? nem számít kiért hagyott el, mit tett? ugranál?


rossz irányba indultál bébi!

2013. okt. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
1-es ne pocskondiázd a tisztességes, rendes kérdezőt akinek egy gerinctelen szemét férfi volt az exe.
2013. okt. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%
Ja, gondolkozott? meghúzott pár csajt és most már tudja, milyen mással. Mindketten kamuztok, hagyjátok egymást! úgysem menne! Akkor kellett volna gondolkodnia, mikor eldobott!
2013. okt. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Olyan jó, hogy nem randizom... Annyi ilyen van, így legalább nem futok bele ilyen lányokba.


Szánalmas, hogy mennyire egy érzelmi lényként éled az életedet. Bocs, de ez a véleményem. Ezt jól megcsináltad, szerintem jól látod, hogy a kérdésre nincs válasz. Jó kis referenciát gyártottál a hozzá fűződő álmaidhoz. Megölted (az álmot). Mert ha nem mondod el, akkor ez örökké nyomni fogja a lelked, ráadásul nem tudhatod, mikor tudja meg mástól, ha pedig elmondod és mégis kellesz neki, akkor meg is érdemlitek egymást.

2013. okt. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A lány nem bántott senkit, ne fikázzátok.
2013. okt. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Az nem érdekel, ha szexelt mással közben (mert biztos, hogy megtette, mivel egészséges felnőtt férfi és ő szakított velem). Csak az érdekel, hogy nekem nem kellett volna megtennem mert én mégiscsak lány vagyok, és szerintem nekem van szégyellni valóm, nem neki. Az, hogy ő miért tűnt el nem érdekel csak az, hogy most már újra itt van. És igen, az érzelmeim vezetnek, nem tudok az eszemre hallgatni. Tudom, hogy nem kellene újra összejönnöm vele, mert rútul elbánt velem, de én szeretem. :(
2013. okt. 7. 00:56
 8/27 Mirk ***** válasza:
100%

Nehogy már az legyen a hibás, akit dobtak, idióták. Szakítottak vele utána pedig lefeküdhetett volna az exe apjával is akár, senkinek semmi köze hozzá.


Kérdező: ne jöjj össze ismét az exeddel. Ő szakított veled "jó" okkal, szerintem nem érdemes az ilyesmit újrakezdeni. Bűntudatod meg ne legyen.

2013. okt. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

:D


Akkor megjártad. Egy férfi ezt nem nézi el neked soha. De jobb is ez így. Ki fog derülni. Gyerekkel maradnál egyedül?

2013. okt. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Utolsó. Tudom, hogy nem kellene annak lennie, de olyan elmebajos vagyok. Még én sajnálom őt, hogy talán megbántottam. -.- Istenem, de nem vagyok normális :S
2013. okt. 7. 00:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!