Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Ha használtok facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha használtok facebookot és szakítótok valakivel, szoktátok csak simán "párkapcsolatra" tenni az állapotokat, a következmények miatt?

Figyelt kérdés

Gyerekesen hangzik de 19 vagyok és férfi. Van egy lány, akit régóta szeretek és 1 napja szakítottak egy 4 éves kapcsolatból. Azonban face szerint csak kitörölte a pasi nevét, és sima "párkapcsolatra" tette magát.


Belőle kinézem, hogy kavar mással is, ilyen rövid idő alatt, de onnantól kezdve csak bottal érnék hozzá, jó lenne tudni mi a helyzet.


Az a legésszerűbb (de lehet én beszélek hülyeségeket), hogy csak a felsleges kommenteket/traktálást probálja elkerülni, vagy épp most nem akar a pasikra nézni, ezért írta ezt ki.


Jogos a felvetésem?



2013. okt. 18. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát.. Én nem hiszem, hogy csak "félig" változtatnám meg az állapotom, mert minek? Igaz, én sosem közlöm a facebook világgal, hogy épp, hogy áll a magánéletem.. Szóval, amikor egy évig voltam valakivel, az sem volt kirakva.. Mindegy.

Nem hiszem, hogy ez azt a célt szolgálná, hogy ne írjanak neki más pasik, mert az sose volt akadály egy párkapcsolat miatt. Inkább csak, még nem tudta levenni. Amikor az emberek szakítanak, akkor mindig kell pár nap, vagy hét, hogy mindenhonnan törlődjenek a dolgok. Szerintem.. aztán persze ki tudja.

2013. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

értem, csak ez így nem logikus, mert módosította, csak nem úgy ahogy kellett.


Mellesleg nem is akkor amikor szakítottak, hanem ma, pedig aznap is facebookozott, így a te ötleted ezek szerint jó, csak így hogy "félig" módosul, elég értelmetlen.


Eddig xy-al kapcsolatban, most meg sima párkapcsolatban.


Azért kérdezem ezt, mert szeretnék vele beszélni (nem tolakodni), de ha tényleg pasival van, akkor valószínűleg ideges lennék, amit most nem szeretnék rajta levezetni, ha ez tényleg mélyen érintette.

2013. okt. 18. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Face to face... mond ez valamit? Hagyjátok már azt az ótvaros fosbúkot.. Kapcsolattartásra, valaminek a gyors megbeszélésére alkalmas lehet.. egy csetoldal.. semmi több. Nehogy már ott éljétek az életeteket és reagáljátok le az eseményeket.. az valóban "gyerekes". :D Én nem tudom.. lehet én vagyok a maradi vén barom így 30 évesen.. xD ,de nagyon nem szeretem hogy ebbe az irányba fordulnak a dolgok.. de hát ez van.
2013. okt. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ki van írva, hogy kapcsolatban vagyok és oda is van írva a neve. Annak ellenére, hogy két napja szakítottunk még nem vettem le, valahogy hidegen hagy. De ha ő most levenné, akkor az én adatlapomról eltűnne a neve és csak annyi maradna, hogy kapcsolatban. Lehet itt is ez történt..
2013. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Szerintem akkor sincs mással. Talán még beszél a volt barátjával, friss az egész és lehet, hogy nem végleges a szakítás. Ezért csak részben változtatta, hogy azért már ne legyen ott a neve.. de ő még úgy érzi ez alakulhat.

2013. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

na várjunk megvan a megoldás azthiszem.


A pasinál eltünt a kapcsolat is, ezért lehet hogy a pasi szedte le, és ezért van a lánynál az hogy "párkapcsolatban"?


:D


Nem facebookon akarok vele beszélni, hanem élőben. Én nekem nincs facem, vagyis van, de 0 ismerős, csak híroldalak miatt vagyok ott. Az eredeti facemet még nyáron töröltem.

2013. okt. 18. 12:47
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsó, elméletileg a lány dobta a fiút, azt nem tudom hogy miért, de azt igen, hogy több nővel is volt a csaj mellett.


Lehet ennek kitudódása volt a szakítás oka.


Egyébként a párkapcsolatos dologra visszatérve, engem visszatart, ha valaki párkapcsolatban van. Lehet más könnyen ráír valakire, én képtelen vagyok flörtölni egy foglalt csajjal.


Esetleg úgy, hogy nem tudom hogy foglalt. De az elég nehezen jönne ki.

2013. okt. 18. 12:51
 8/8 A kérdező kommentje:

megoldódott, valóban így történt, már mindenhol jó a kijelzés.


sajnos nem találkoztam vele, elérhetőségeit se tudom, szal ez a vonat szerintem elszállt. bár reménykedek hogy találkozunk még a napokban, bár erre kicsi az esély. :(


milyen szar az egész, hogy akkor amikor foglalt szinte 2-3 naponta láttam, most meg szinte soha.

2013. okt. 19. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!