Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van rajtam kívül még valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül még valaki, akivel karácsony előtti héten szakítottak?

Figyelt kérdés
Boldog Karácsonyt :(

2013. dec. 22. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
vagy akinek sose volt
2013. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nyilván VAN -.-
2013. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze! :)
2013. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Most szakítottam a barátommal.
2013. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ajánlom neki hogy ne most szakítson velem... Sőt. Na de most ne már. Ilyesztgettek mintha muszály lenne. Mindig ez van. :((
2013. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem szülinapom előtt 3 nappal rakott ki a "párom". Igaz az szerencsére kölcsönös volt, na de akkor is...


A következő éved jó lesz, erre gondolj! :) A karácsonyi sütik falatozásakor meg arra, h a hülyéje tudná miből marad ki, szilveszterkor meg bulizz egy hatalmasat a barátaiddal! :)

2013. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Majdnem az előbb szakítottam a barátommal...

A karácsonyom meg úgyse lesz a megszokott,ez a nagy cirkusz úgy is nyomot hagy...

2013. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na hála a jó égnek, hogy nincs barátnőm, aki kirakta volna a szűröm. :D
2013. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi novemberben....de nyomott hagy rajtam rendesen holnapután :-(
2013. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem is karácsony előtt rakott ki az exem 4 év után miután biztosra ment a másiknál. Rá két hétre őt dobta a csaj. Az élet igazságos:-)) nem is tartott sokáig a revans. De énnek már 4 éve. Utána fél évig szenvedtem de ma már örülök hogy így alakult. Inkább egyedül mint egy olyannal aki nem becsül meg.
2013. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!