Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » PLS Help Me! Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PLS Help Me! Mit tegyek? Sűrgős lenne :X (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

pasim=a szerelmem

barátom=barátilag a barátom (csak h ne legyen érthetetlen a szöveg :X )

Van egy pasim, akivel pár napja jöttem össze...minden jól ment, szerettük egymást....van egy nagyon jó (fiú) barátom, akivel sokat beszélgetek, és neki a legjobb barátja a pasim. Beszélgettünk meg minden, és egyszer csak mondta h vigyázzak mert a pasimat csak a szex érdekli...először értetlenül néztem rá, aztán megkérdeztem h mivaan?! És azután hosszasan elbeszélgettünk...benne sosem csalódtam, bármi bajom volt mindig mellém állt, vígasztalt, segített...és ami a lényeg: sosem hazudott nekem...

A pasimnak előttem még volt egy csaja (több is volt, de most csak egyről beszélek) és vele elég sokat járt, és még rég (vagyis akkor) elmondta nekem h a régi csajával elhatározták h valamelyik nap lefeküsznek...hát nekem akkor még semmi közöm nem volt hozzá, nem szóltam semmit :X ...aztán egy hónap múlva megtudtam h szakítottak.

És tegnap mikor beszélgettem a barátommal, ez is szóba jött, és mondta, h az a csaj nem is egyezett bele a dologba (vagyis h lefeküdjenek) és ezért szakított vele...szóval hazudott...aztán még arról is beszélt h inkább szakítanom kéne a pasimmal mert mondta neki h csak szexelni akar velem és h csak kihasználni akar...hát mikor ezt meghallottam én is úgy éreztem h szakítanom kell vele...De a barátom mondta h nehogy visszamondjam ezeket neki, sőt senkinek se mondjam el h elmondta nekem...amugy a pasim 2x is hazudott nekem de most nem írom le mert tul hosszas lenne :|

Ma beszéltem a pasimmal és szóba hoztam, azt h hazudott nekem (de csak ennyit, azt amit a barátom mondott azt nem) és h beszéltem a régi csajával és az is azt mondta h az nem igaz h ő beleegyezett a lefekvésbe :X és h ezért szakított vele....hát ő egyértelműen letagadta ezeket, azt mondta h az a csaj nagyon hülye...mondta h ő nem használ ki és hogy szeret meg ilyenek....komolyan már nem is tudom h mit higgyek... :(((

Az egyszer biztos h a barátom nem hazudik nekem....és ő jobban ismeri a pasim mint én...inkább neki hiszek mint a pasimnak......

Azért írtam ki a kérdésem, h megkérdezzem, ti hogy döntenétek?

És h nem tudnátok tippeket adni, hogy mit mondjak a pasimnak h szakitsak vele, de ugy h még barátok maradjunk és h a barátomat se áruljam el....?

Szerintetek is hazudik a pasim?

PLS segítsetek!!!! :'( :X >_< :((((



2014. márc. 4. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Najó ott elvesztettem a fonalat,hogy "pasim=a szerelmem

barátom=barátilag a barátom" ... Mii??

2014. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha a barátodnak jobban hiszel mint a pasidnak, szerintem egyértelmű...plusz a leírtak alapján nagyon úgy tűnik, hogy csak kihasznál..dobd.
2014. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Ez túl hosszú, túl késő van, én túl fáradt vagyok és túlságosan influenzás, hogy felfogjam mi is a problémád.


Sorry.

2014. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azt csak azért írtam,hogy ne legyen érthetelen a szöveg,mert ezeket a szavakat sokat irtam le

aval csak annyit akartam mondani h amikor azt irom h a "barátom" , akkor nem a pasimra gondolok....

2014. márc. 4. 22:09
 5/7 Moszuke ***** válasza:

ne akarj úgy szakítani, hogy barátok maradtok.. mi ez a pacifista maszlag ami folyton ömlik a gyökér lányokból?

mért kell feltétlen barátnak maradni az exekkel?

komolyan ezen kiakadok.....


amúgy a barátod nem hazudna az állításod szerint, tehát a döntés rajtad áll.

hagyod-e magad kihasználni vagy sem... hiszel-e a barátodnak vagy sem.


ráadásul.. miért hazudna a barátod ilyen téren?

az meg, hogy a barátod és a pasid legjobb barátai egymásnak ezt nem hiszem el..:))

a tesó kódex tiltja azt, hogy így alátegyünk a másiknak..:)

2014. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké de mit mondjak neki hogy a barátomat se köpjem be? :(
2014. márc. 4. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem szakítanék vele egyből. ha szexelni akar, és te nem akarsz, és nem hajlandó várni addig ameddig te is, akkor szakíts. ha szexelni akar,és te is akarsz, akkor meg nincsen probléma. érted, ha "csak a szex érdekli", az úgyis kiderül, és majd akkor szakítasz vele, megmondod, hogy ezért, és igaz is lesz, és megoldódott minden. ilyen egyszerű. 23/L
2014. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!