Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm kómába esett, eszembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kómába esett, eszembe jutott, hogy nem bírom ki így mellette, szar ember vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudni mi lesz vele, mikor ébred fel, felébred e, lesz e baja stb.

Félek, és elkeseredtem, ha elhagyom így, akkor tényleg szar ember leszek, én annak érzem magam már most is.



2014. ápr. 9. 22:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az leszel, már ne haragudj meg, ha szereted vele maradsz ( én ezt tenném!)
2014. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen helyzetben mindenkinek átfut ez az agyán, de úgyis csak az számít majd hogy mit teszel.
2014. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noydra ***** válasza:
Hát... talán picit reménykedhetnél jobban is...
2014. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Végsőkig ott maradnék mellette, akármi történne. Gondolj bele ha szakítasz vele, akkor meg lehet azért fog rosszabb lenni az állapota.
2014. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mikor történt? Mert ha a napokban az a gáz,hogy már fel is merült benned ez a kérdés!
2014. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
akárhogy döntesz, én nem foglak leszarozni. ez túl komoly dolog ahhoz, hogy beleszóljak
2014. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Gondolj bele hogy ő mit tenne. ;) Lehet ugyanakkora sz* r lenne mint te és ott hagy. Attól meg nem leszel semmivel se jobb vagy rosszabb ha nem hagyod ott mert abba nem szeretet lenne hanem sajnáltatás. Mire épül ha csak sajnálod, vagy várd ki mi lesz és dönts akkor.
2014. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
jobban jár ha tényleg hagyod,mert nem érdemled meg.
2014. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
1 év várakozás után érthető, ha így érzed!
2014. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mikor történt? Természetes, ha átsuhant ez a fejedben. Ne legyen emiatt bűntudatod. Sok mindentől függ, hogy mire hogyan reagálunk. Dönts a szíved szerint. Bár, az is tény, hogy a kómások állítólag hallják, amit mondunk nekik. Szóval, én se lennék túl vidám, ha a párom, miközben kómában fekszem, közölné, hogy vége a kapcsolatunknak. Ilyenkor támogatásra van szükségük, hogy visszajöjjenek.
2014. ápr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!