Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a jobb? Ha egy hétig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb? Ha egy hétig nem beszélünk vagy beszéljünk közben?

Figyelt kérdés

A barátommal szakítottunk, de nem akarjuk még elengedni ezt a kapcsolatot, így egy hét szünetet tartunk! Az Ő ötlete az volt, hogy egy hétig ne beszéljünk egyáltalán, tehát sem sms, sem telefon, facebook, semmi.... Ezalatt az egy hét alatt szerintetek csak elhidegülünk így egymástól vagy jó ötlet? Igazából egyszer már volt ilyen, de azt az egy hetet nem bírtuk ki, hogy ne beszéljük, így nem is lett egy hét belőle, hamarabb újra összeboronálódtunk, ez pár hónapja történt. Eltelt az első nap és tényleg nem írt. Én nagyon nehezen bírom már most is... Mit tegyek?

A barátom 25 éves, én 23 és 1,5 éve vagyunk együtt.



2014. ápr. 19. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Hagyd. Csak így derül ki, érdemes-e folytatni.
2014. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek pont az a lényege, hogy kicsit kiszellőztessétek a fejeteket, és néhány napig ne beszéljetek. Pont arról szól ez a "szünet" elvileg, hogy kicsit egymás nélkül vagytok. Nem tudom, mi miatt vagytok a szakítás szélén, de el tudom képzelni, hogy amiatt van így, mert legutóbb sem volt túl hatásos a szünetelés, hiszen nem volt valójában szünetszerű, ugyanúgy beszélgettetek. Kicsit próbálj erőt venni magadon, és belekóstolni abba, milyen az élet a párod nélkül. Találj valami elfoglaltságot, ami leköti a figyelmedet, különben csak nevetséges lesz, amit csináltok, hiszen ha ugyanúgy beszélgettek tovább, az nem szünet, nem is szakítás.
2014. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha te nem bírod ki akk még szereted. Várd ki az egy hetet, és ha a hetet a srác is kibírta, akk figyeld meg a viselkedését. Lehet, hogy fölös a szakítás.

Mogyi

2014. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor hagyom, valahogy elfoglalom magam... :/
2014. ápr. 19. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
A fiúk sokszor választják a szünetet. Sokszor hallottam már hogy hetekig nem adott magáról életjelet aztán unánna átgondolt mindent és minden úgy volt mint régen
2014. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a saját esetemnél pont, amikor a másfelet ünnepeltük volna, akkor akart szakítani, vagy valahogy úgy... kértem tőle szünetet, meg is kaptam, de utána elcsesztem az estét, és reggel már nem akarta azt a két hetet. elmééééééletileg szakítottunk, gyakorlatilag nem tudom. két hét teljes csöndet ülünk, és nekem nagyon nehéz. ha kibírjátok, megoldhatjátok, újrakezdhetitek, vagy folytathatjátok. ha nem, ne sírj túl sokat. főleg nem egy haverja vállán, főleg nem piásan, mert az ágyában fogsz kikötni!
2014. júl. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!