Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításunkra rá 3 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításunkra rá 3 hónappal újra közeledik felém. Szerintetek megéri újrapróbálni?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel szakítottunk 3 hónapja.az elmúlt pár napban közeledni kezdett felém.egyre többször voltunk együtt és jól èreztük magunkat.mai nap újra csókolóztunk.szeretné h megbocsájtsak neki és kezdjük újra.szerintetek megéri újrakezdeni?mert ugye volt oka annak h szakítottunk...

2014. máj. 14. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.Ami nem működött, az valószínűleg nem fog működni.Hogyha 3 hónapig nem kellettél, neki akkor kicsit sem furcsa neked, hogy most már újra kellesz neki?Szerintem csak nem akar egyedül maradni és/vagy nem jött össze neki mással.
2014. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andrea Henrietta ***** válasza:

Fontold meg moi volt az oka annak, hogy szétmentetek. Mert ilyen esetben elég valószínű, hogy ami egyszer elromlott, az másodszorra sem fog működni. (Ha például kihűlt a kapcsolat, vagy elsőre nem működött a kémia, esetleg valakinek a hibája volt, akkor az lehet hogy most sem folg összejönni, és csak újra feltépitek a régi sebeket.)

De ha más oka volt (például túl messze laktatok egymástól, és ez idővel megoldódott) akkor lehet megér ey próbát.

2014. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval! Nem mindegy miért lett vége, de szerintem nem kell kapásból nemlegesen hozzáállni. Tapasztalatból mondom, hogy a "felmelegített káposzta" is lehet nagyon jó, még jobb mint volt. :)


21/L

2014. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet egyik előttem szólóval sem.

Hű de sík a gondolkodásotok. Mik vagytok ti? Mezei nyulak?

Egyrészt mindenki megérdemel még egy második esélyt.Az ember a hibáiból tanul,és nem pedig a sikereiből.Tehát,ha ti ketten tanultok a párkapcsolatotok hibáiból,akkor lesz a párkapcsolatotok sikeres.

Ma még nem szólt hozzá egy töltöttkáposztás sem.Egy kis töltöttkáposztát kér valaki?

A legtartósabb kapcsolatok mindig is úgy születtek,hogy volt közben hosszabb-rövidebb szakítás is,csak hát ugye ehhez tapasztaltnak kell lenni,és hogy ilyenekre legyen rálátása,és nem 14évesnek.

2014. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez tényleg attól függ, miért lett vége, leirhatnád.

Mondjuk nálam nem szakitás volt, csak nem jött össze, de ha később közeledne a lány, adnék esélyt, ha látnám, hogy változott, és nem azért kellek neki, mert nincs jobb

2014. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!