Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy rossz parkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz parkapcsolatban levo lany mekkora esellyel mond igent egy olyan ferfi kozeledesere, akihez nagyon vonzodik es hagyja el baratjat erte?

Figyelt kérdés
Mar kb. 3 eve egyutt vannak (23 evesek), de a lany csak panaszkodik rola es folyton kerdezgeti a masik ferfit, meddig van meg egyutt baratnojevel. A ferfi mar szakitott elozo csajaval es szerelmi vallomast keszul tenni a lanynak. Eselyek? Tapasztalatok?

2014. jún. 8. 23:20
 1/6 Mr. Truth ***** válasza:
33%

0

a csaj nem véletlenül marad a pasi mellett...

pénz

siker

kocsi

fallosz méret


ha ezekből egyik se lenne akkor nem panaszkodna hanem rég lapátra tette volna.

2014. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha az a másik fiú nem csak barát, hanem tetszik is neki, akkor sok
2014. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis esze a lánynak akkor sok. Ha kikosaraz akkor egy idióta és megérdemli hogy sorvadjon a felszínes életében.
2014. jún. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

sztem nem szép dolog ez az elcsábítósdi, még ha úgy is látod, hogy mindig panaszkodik, nem látsz bele az életükbe, lehet, hogy a sok panasz ellenére megőrülnek egymásért, és ez csak egy ilyen időszak.

az érdeklődés meg szimpla baráti jellegű is lehet, ha már ő megoszt veled ennyi személyes dolgot, gondolom cserébe is azt gondolja, így fair a kapcsolat.

nem jó belemenni ilyen csábítós dologba... nem írom le a sztorit, ami nem érdekel senkit, csak azt mondom, hagyj neki időt, még ha el is mondod az érzéseidet, mert 3 év után talán, ha szakítanak is, kiheverhetné, mielőtt valakivel újra összejön, nem? de lehet h csak én vagyok ilyen, h az ő helyében mérges lennék, és nem keresnélek, amíg minimum túl nem tettem magam a volt barátomon. bár nem bántam meg, hogy nem így tettem, nem is 3 év volt mögöttünk, de azét bőven elkelt volna minimum egy-két hónap, hogy ülepedjen a dolog... másrészt, talán te sem akarsz vigasztalósat játszani. vagy ennyire biztos vagy abban, hogy téged választana rövid időn belül? ezt csak te érzed.

2014. jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Szerelmi vallomást nem érdemes tenni.Nagyon nem ajánlott.

Probalj meg vele kicist intimebb viszonyba kerülni (megdugni).Ha vevö a dologra, akkor lehet továbblépni.

2014. jún. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom már nem aktuális a kérdés,de azért leírom.:)

Ugyanebben a cipőben voltam.Én kiléptem a rossz,de kényelmes párkapcsolatomból egy olyan férfi miatt akivel kölcsönös volt a vonzalom.


Amúgy is tervezgettem a szakítást,mert tényleg rossz volt a viszony már.

Ez a srác ébresztett rá,hogy van megoldás és változtassak a helyzetemen.

Ha ő nem lett volna nagy eséllyel tovább húztam volna az egészet.

2015. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!