Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Még mindig bánt, amit szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig bánt, amit szakításomkor exem odavágott a fejemhez, pedig tényleg megadtam neki mindent szinte, de ő bunkó volt. Fáj, és még nem tudtam rajta magam túltenni? Hogyan tegyem túl magam rajta.

Figyelt kérdés

Elképesztő szemét és bunkó volt, lelkileg nagyo nmegviselt már az, amit mondott, pedig mindent próbáltam megtenni érte.


Most pedig nagyon fáj, még hónapokkal később is.

Sajnos az internet világában, meg ugye gyakran látom, még elfelejteni se tudom, de ha nem lenne a közelemben se menne egyszerűen.


Engem még így nem bántottak meg, betalált. Ne kérdezzétek mit tett! Csak ilyen fájó dolgokon hogy tegyem túl rajta magam, hogy ne jusson eszembe?



2014. jún. 10. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden-egyes-cuccot, amit valaha kaptál tőle és emlék - rakd el. Mindent, még a haveri közös fotókat is, a hűtőmágneseket, a növényt, a vízipipát. Hagyd abba a nyálas számok hallgatását, ne menj föl a facebookoldalára és találj valami igazán jó hobbit, vagy dolgozz egy kicsivel többet.
2014. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tehát jól értem és Te szakítottál?


Ha így van, akkor tök természetes, hogy ilyenkor a sértett fél mindent a másikhoz vágdos, mégha nincs bennük semmi realitás, akkor is... :-)


Hogy hogy szokj hozzá a csalódások által okozott fájdalmakhoz?


Gondolj arra, hogy egyszer meghalsz és az sem lesz móka és kacagás... ...ha sikerül ebbe belegondolnod, olyan piszlicsáré és triviális dolgoknak fognak tűnni az összes olyan fájdalom, amivel az élet ajándékoz meg néha... :-)

2014. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő szakított és ő is osztott ki.
2014. jún. 10. 17:10
 4/6 PearlDiver ***** válasza:

Egyrészt ne gondold, hogy ezt a felépülési időt le lehet rövidíteni - komoly kapcsolat, komoly szakítás, komoly trauma, ez így megy. Viszont vigasztalhat a tudat, hogy teljes mértékben emberi dolog hogy most ezt érzed, vannak akik eltompultak már és nem is képesek igazi érzelmekre. Negatívra és pozitívra sem.

Amúgy meg tényleg dobálj ki minden hozzá köthető tárgyat, töröld le a gépedről a közös számotokat, és ha eszedbe jut, mindig idézz fel egy olyan emléket amiben igazi köcsögnek mutatkozott, és amiért eltávolodhatsz tőle.

Hajrá!

24F

2014. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ráadásul azért is bántott, mert nem számítottam rá.

Szóval egyik napról a másikra.

Még a megbánást se látom rajta, hogy érzi, hogy elvetette a sulykot.


Úgy veszi, mintha mi sem történt volna.

2014. jún. 10. 17:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem írok véleményt a történet és az előzmények ismerete nélkül. A bíróságon is meghallgatják a másik felet is,- az igazság érdekében.
2014. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!