Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Emiatt kellene szakítanunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt kellene szakítanunk?

Figyelt kérdés

Már jó ideje ismerem, őszinte, kedves srác. Soha nem nézne úgy egyetlen lányra sem, mint ahogyan rám. Magas és jóképű, egyáltalán nem divatb*zi. Önálló, felelősségteljes rendszeresen sportol és jó vele beszélgetni. Sőt, romantikus is :) Bármerre megyünk, vele mindig biztonságban érzem magam.

De sajnos túl kicsi neki. Ügyesen használja a nyelvét és az ujjait, csak 13 cm nekem nem elég (igaz mondjuk kb. öt centi vastag). Mindig bújuk hozzám, simogat, puszilgat, de nem tudom, hogy mondjam el neki, mert nem akarom őt megbántani. (normális válaszokat kérek, köszi)



2014. jún. 17. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sürűbben húzogasd neki, hátha megnő!! :DD
2014. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondolkozz egy kicsit.....amiket eddig leírtál a srácról azt mutatja hogy te is szereted és ő is szeret téged... ha ilyen kedves veled és törődik veled ne azzal foglalkozz már hogy 13 cm vagy épp mennyi neki a farka xD
2014. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

első: tudsz olvasni? normális válaszokat várok.

második: tudom, de mégis...

2014. jún. 17. 14:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakíts vele, mert nem szereted igazán.

Én most magamból indulok ki, de nekem soha meg sem fordult azért szakítani a párommal, mert kicsi a farka. Pedig neki is az, mindössze 12 centi. És mégis élvezem minden percét a szexnek.

Úgyhogy szerintem hagyd ott. De legalább annyira legyél kíméletes, hogy nem bántod meg ezzel, és mélyen hallgatsz róla.

2014. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha fiatalok: szakíts, de ne sértsd meg azzal, hogy a méreteit kritizálod. A leírtak alapján inkább erős szeretetet érzel iránta, barátságot, ha jobban tetszik. Nem vagy szerelmes. Ne pazarold egyikőtök idejét se. Ha idősebb vagy: vele akarod leélni az életedet? Gondolom, nem, ha ilyeneken problémázol. Ha valóban szerelmes lennél, és vele képzelnéd el a jövőt, gyerekkel, kutyával, akkor nem akadnál fent azon, mekkora van neki, főleg, ha amúgy ügyesen kompenzál. Persze, a szex fontos, több kapcsolat ment tönkre azért, mert az az egy része nem működött a dolognak. Gondold át ezt. Ha nem vele képzeled el a jövődet, akkor ugyanaz a tanácsom: ne pazarold az időtöket.
2014. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ő 19, én 22. De mit mondjak neki? nem akarom kritizálni, meg a méreteit bírálni. Nem tudom, hogy mi legyen, egyáltalán hogy kezdjek hozzá? Én sem vagyok hibátlan, félek, hogy nagyon csúnyán összeveszünk. Én pedig szeretem őt, és nem akarok fájdalmat okozni egyikünknek sem.
2014. jún. 17. 16:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Tisztázd le magadban a dolgokat! Ha szereted, akkor nem fogod azért elhagyni, mert kicsi van neki, és belegázolni sem fogsz ezzel a lelkébe; nem ő tehet róla amúgy, hogy számodra nem tökéletes. Ha meg nem szereted, akkor ez meg csak kifogás, h a mérete miatt hagynád el; hogyha szeretnéd, ez nem érdekelne, főleg nem akarnál beletaposni a lelkébe. Szerintem sem szereted őt igazán, ha ilyenen fennakadsz, meg ezen problémázol, úgyhogy tényleg, most döntsd el, szereted-e vagy nem, számít-e a szerelemben, mekkora van neki, vagy nem; na most tényleg, hogyha a farokméretén fennakadsz, akkor nem szereted őt, és jól mondták tényleg azt is az előttem szólók, csak megerősíteni tudom őket, na szal akkor engedd el, hogy mindketten megtalálhassátok a számotokra igazit. Mert most kajak a méretén problémázol, miközben szereted? Azt hittem, hogy ezt valami 15 éves írta ki, bocsi :/
2014. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7/7 én nagyon szeretem őt. Biztosan jó apa válna belőle, jobbat nem is kívánhatnék majd a gyerekeinknek. Talpraesett, van már jogsija is (az előzőeknek egyiknek sem volt, nem is voltak ilyen rámenősek). De a macsós külső mögött végtelenül érzékeny. Úgy értem, hogy másként látja a dolgokat (néha ír verseket), segít ott, ahol tud (egy kisfiú összeesett a buszmegállóba, ő pedig újraélesztette amíg ki nem érkeztek a mentők. Amikor a fiú családja jutalmat akart adni neki, mondta, hogy nem ezért tette és nem fogadta el).

Félek, hogy amit eddig közösen felépítettünk, azt én fogom tönkretenni. Nagyszerű ember, de még olyan fiatalok vagyunk. Fogalmam sincs, hogy legyen.

2014. jún. 17. 17:47
 9/12 anonim ***** válasza:

7.vagyok

Ha szereted, és tényleg ,nem csak úgy mondod, akkor velemaradsz, ha meg nem, akkor szakítasz, és elengeded; ilyen egyszerű. Nem igaz, hogy nem tudod eldönteni, mit érzel. "Emiatt kellene szakítanunk?..." csak 13 cm nekem nem elég" Na, most azt döntsük el még, hogy ez pl komoly-e. De most felnőtt módjára próbáld meg átgondolni. Hagyj a fenébe bárminemű divatot, meg hogy mások mit szólnának hozzá, csak arra koncentrálj, hogy te belül mit érzel!

2014. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy tűnj el!!:) Csak h ne hagyd, hogy az befolyásoljon, hogy mi a menő, csak akkor kezdj párkapcsolatba, amikor már kész vagy rá!:) Légyszi írd meg, mire jutottál!:)
2014. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!