Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Olyan hülyének érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan hülyének érzem magam, hogy van ezer lány a bolygón, én mégis azzal az eggyel lennék, aki ráadásul nem is bánt velem jól. Pedig vannak szebb lányok is. T is éreztétek már így magatokat?

Figyelt kérdés

Bár nálam a szépség nem jelent semmit, mert szép de bunkó csaj is létezik, meg átlagos és rendes is, és a szépség relatív.


De csaj dobott, ezer lány van rajta kívűl, mégis ésszerűtlenül, mintha vele próbálnám rendezni a dolgoakt, ahelyett, hogy másnál próbálkoznék.


Ilyenkor magamon is meglepődök, hogy lehetek ilyen hülye.



2014. jún. 27. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A szerelem nem vak, csak néha rendkívül ostoba.
2014. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Beviz Elek ***** válasza:
te melyik bolygón élsz?
2014. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Földön több milliárd nő él, de gondolom ez nem vigasztal. D

Ismerkedj más lányokkal, hátha kialakul valami. Idővel el fog múlni ez az érzés, akármilyen hihetetlen. Én is voltam hasonló helyzetben-csaj létemre.

2014. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a szerelem olyan mint az elmebaj!
2014. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, én most is így érzem.


Az exem kidobott engem külföldről, undorítóan bánt velem, undorító dolgokat mondott, zaklatott engem. Ő maga egy ostoba, céltalan, humortalan, csúnyácska, duci srác.


Mégis fél éve sírva kelek-fekszem, mert nekem csak ő kell, és már nem szeret, és nem kellek neki...sőt, boldogabb nélkülem...:(


26N

2014. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vágj bele új dolgokba. Te is belátod, amit leírtál, csak nem mersz lépni. Kényelmesebb az előzőnél maradni, de hidd el, hosszútávon megtérül, ha most más lányokkal ismerkedsz.
2014. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, változott a helyzet azóta? Jobb lett?
2014. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!