Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyenkor sem jó szünetet kérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor sem jó szünetet kérni?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, és sajnos elég egyedi lány a belső értékeit tekintve, de a lényeg,hogy szerethető.

Viszont ezen egyedi személyisége miatt a barátnői jönnek-mennek, de inkább mennek.

Én fél éve kitartok mellette ami az ő kapcsolatait tekintve sok idő.(mind férfiakkal mind barátnőkkel értve.)

Most éppen totál egyedül maradna ha szakítanék vele, és bár részemről megromlott a kapcsolat, de még látom a fényt, lehetne érte tenni, és úgy gondolom,hogy a szünet az jót is tehetne, hiszen ráébredhetne,hogy az egyedi személyiségével kezdenie kéne valamit, mert így életképtelen, és két macska társaságában fog meghalni öreg korára.

Ha viszont nem úgy jön ki a lépés ahogy én tervezem vagy éppen nem ébreszti rá semmire én készen állok a végleges szakításra is, bár nagyon nehéz lenne de meg tudnám tenni.

Igazából a szünettel egy utolsó esélyt szeretnék adni neki.

Mit gondoltok, lehet ennek jó vége?Vagy a szünet az végleg tönkreteszi a kapcsolatokat?



2014. szept. 6. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

és ezt el is mondod majd neki ?

mert akkor van értelme ...

2014. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt már elmondtam neki, pontosabban tettem rá megjegyzéseket,hogy változtatnia kéne, de semmi sem késztette arra,hogy változzon is, ha most úgy érzi,hogy elveszíthet engem talán ráébred, de ha nem akkor búcsúzóul elmondnom neki,hogy ezt a részt gondolja át még jó néhányszor.

Onnantól kezdve pedig az ő dolga.

2014. szept. 6. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokan közhelynek tartjár a "Tartsunk szünetet" kifejezést, mert azt gondolják, hogy egy burkolt szakítás. Pedig van olyan szituáció, amikor tényleg csak szünetről van szó, és akár jó irányba is változtathat a dolgokon. A lényeg, hogy tudatosítsd a másikban, hogy ez tényleg szünet, és nem szakítás.

De vigyázz nehogy fordítva sikerüljön. Én most is éppen egy szünetben vagyok, amit a párom kért. Most ő már jelezte, hogy szeretné velem újrakezdeni, de én már nem vagyok benne biztos. És nem azért, mert megbántott engem a szünet kéréssel, hanem mert kicsit kitisztult a fejem, és ha kívülről nézek rá a kapcsolatunkra friss szemmel, mintha kívülálló lennék, akkor úgy érzem nem illünk össze.


Mindenképpen jó arra, hogy átlásd a dolgokat!

2014. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!