Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú és bonyolult sztori de megpróbálom tömören leírni. Volt egy közel 7 éves párkapcsolatom és a munkahelyemen megismerkedtem egy gyakornokkal aki hozzánk jött gyakorlatra. Tök jól elvoltunk meg minden és a vége az lett hogy gakorlatilag két nap alatt egymásba szerettünk. Neki volt pasija akivel 3 éve együtt lakik nekem meg volt barátnőm. Titokban elkezdtünk találkozgatni minden jó volt és végül jött a nagy döntés ideje hogy felvállaljuk a kapcsolatunkat. Én a párommal közös megegyezéssel vita nélkül szakítottunk a csajszi pedig hazaköltözött a barátjától. Minden szuper volt ismét találka meg minden kézen fogva sétálhattunk. Másnap viszont amikor a volt pasijától hozták hazafelé a maradék holmiját ami még ot maradt felhívtam a csajt és zokogva beszélt a telefonba mint aki sajnálja az egészet és utána tiszta depis lett. És szó szerint két szék közé esett. Időt adtam neki és mondta hogy én kellek neki velem akar lenni. Néhány napig nem tudtunk találkozni mert sokat melóztam de skype on beszéltünk és ott vettem észre hogy a volt pasija hívja telefonon és beszél is vele. 3 nap múlva visszaköltözött hozzá de állítása szerint ezt megbánta mert engem szeret. a lány 20 éves én 26 vagyok. Szerintetek bízzak meg benne mégegyszer vagy haggyam az egészet a fenébe?

2014. nov. 9. 01:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatlan, fiatal még, nem tudja, hogy mit akar. Gondolom az a pasi az első igazi kapcsolata. Szerintem hagyd, mond meg neki, hogy, ha már tudja, hogy mit akar és kész is tenni érte, akkor keressen meg.
2014. nov. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ én is erre gondoltam és nagyon eltaláltad mert ő volt az első komolyabb kapcsolata én nem fogok menni utána sem pedig keresni ne csak akkor kelljek neki ha egyedül érzi magát döntse el hogy mit akar. Szar érzés mert úgy éreztem megtaláltam az igazit jól is nézett ki nem egy plázacica hanem egy egyszerű nő de a korához képest szerintem gyerek ésszel gondolkozik
2014. nov. 9. 01:59
 3/4 szabina555 válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de a korához képest pont 'megfelelően' gondolkodik. saját tapasztalt vagy hát magamból kiindulva, én milyen voltam 20 évesen. viszont 2-3 év és teljesen komollyá fog válni. ez egy 'vízválasztó' időszak még, 21-22 éves korban kezdenek a lányok komolyabbak lenni (szerintem).
2014. nov. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet hogy megfelelően gondolkodik de akkor engem se kellett volna hülyének nézni. Ha valóban szeret akkor nem ment volna vissza a pasijához legalábbis nekem ez a véleményem
2014. nov. 9. 03:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!