Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapja ért vége az első szerelem (a szakítás oka az volt hogy nem bírta a távot és a sulit választotta helyettem (pedig lett volna arany középút) ráadásul én voltam a hibás mindenért. Nem tudok mit kezdeni magammal mivel külsőleg és a tulajdonságai számomra tökéletesek voltak de amint kiderült hogy milyen a belseje az már nem. És nem tudom hogy ezt a haragot meg mindent hogy adjam ki magamból? ittam már le magamat de az nem segített csak 1-2 napra. Beakarok neki olvasni durván de élőben nem találkozhatunk mert távkapcsolat volt. (1 hétig voltunk együtt) de halálosan nagyon szerettem. A beszélgetést a 3 hónap alatt 2x kezdeményeztem de nem akarta egyáltalán meg ebben a kapcsolatban nekem nem volt szinte beleszólásom sem mert minden úgy volt ahogy/amit ő akart. Mit tegyek hogy ezt a hatalmas ideget kiadjam magamból? vagy merer menjek? akarok már barátnőt mert sikerült "úgy ahogy" túllépnem rajta de az meg nem ilyen könnyen megy mert egy szerencsétlen helyen lakok ahol több tini ribi van mint kenyérmorzsa.Ráadásul mindenkiben őt keresem... ti hogy tettétek túl magatokat ezen az egészen?

2014. nov. 12. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Nen tetted tul magad rajta kicsit sem.

2. Ne akarj megbosszulni semmit, felesleges es kicsinyes.

3. A leirtakbol arra kovetkeztetek, hogy szemtelenul fiatal vagy. Igy az ivas (egyebkent sem, de igy foleg) nem megoldas.Szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy elmaszkalsz ide oda a haverokkal. Lefoglalod magad. Hidd el, elobb utobb akad egy olyan lany, aki normalis. Csak nyitott szemmel kell jarni es nem mindenkiben az elozot keresni. Ha megismersz egy csajt, es eszedbe jut az ex, akkor inkabb arra gondolj, miben NEM hasonlit ra. Csak pozitiv dolgokat!

2014. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!