Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párommal 2 hónap múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 2 hónap múlva költöztünk volna össze de most szakítottunk. Mi legyen a megoldás?

Figyelt kérdés

25 éves leszek, még sosem laktam együtt palival, az 5 éves kapcsolatunkban most költöztünk volna össze először (eddig tanultunk), már évek óta ezt terveztük, már teljesen beleéltem magam. Mivel most fogok végezni az egyetemen és dolgozok majd, így mivel szétmentünk nem fogunk együtt lakni, így ha most a szüleimnél lakjak ennyi idősen?? Az a baj, hogy nagyon nagyon rosszul vagyok lelkileg és nem tudnék egyedül lakni (meg annak mi értelme ha ugyanabban a városban lakom a szüleimmel), de idegennel sem szeretnék és folyton csak arra vágyódom, hogy a barátommal akartunk összeköltözni és egyszerűen ha belegondolok, hogy valószínűleg a szüleimmel fogok lakni addig amíg nem lesz újra egy párom akivel összeköltözhetnénk, egyszerűen megőrülök. Már most halálra idegesítenek a szüleim, főleg most elviselhetetlen vagyok, nem tudom elhinni, hogy más már fél év után összeköltözik valakivel, nekünk most lett volna de sajnos szétmentünk így kitudja még hány évet várhatok, hogy végre a szerelmememmel lakhassak.....

Kérlek valaki segítsen, teljesen kétségbe vagyok esve, itthon sem akarok lakni, de egyesül sem tudnék, esküszöm már olyan gondolataim vannak, hogy félek leírni.. :(


Már azon is gondolkoztam, hogy csak azért bocsátok meg a páromnak mert egyszerűen hozzá menekülök és annyira vártam azt,hogy összeköltözhessünk és komolyan még az is jobb lenne, mint hogy a szüleimmel lakjak vagy egyedül...



2015. jan. 31. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Áruld már el, hogy az miért lenne jobb, ha összecuccolsz Mr. Barombunkóval, aki majd úgyis megcsal megint. Akkor megint megbocsátasz? Akkor megint megcsal, és egy így meg tovább. Legyen már némi önbecsülésed! Tessék a sarkadra állni, és eldönteni, hogy jobb-e az, hogy a szüleiddel kínozzátok egymást, vagy elköltözöl egyedül, amit majd úgy rendezel be ahogy neked tetszik. Ott már tudni fogsz ismerkedni is, és remélhetőleg nem Mr. Barombunkó 2.0-t fogod ki.
2015. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megcsalt a párod? Én elõször megbocsájtanék neki, hiszen késõbb pont emiatt fog (valószínûleg) jobban értékelni. Ha 2.-ára is megcsal akkor dobd ki, mert akkor már tudod h téged csak arra használ h legyen kihez visszatérnie. Legyél erõs, ennép vannak az életben komolyabb problémák is, õrülj inkább annak, hogy ezekkel fokozatosan találkozol. Vagy legalább ennél rosszabb ne legyen, mert léteznek rosszabb sorsok is, ezt az oldalt olvasva pláne.
2015. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen megcsalt és rettentően bánja, teljesen szarul van, még rosszabbul van, mint én, mondta, hogy kilátástalan az élete, mint ahogy az enyém is, ő ráadásul már 28 :(

Annyira megérdemelném már, hogy én is összeköltözhessek a barátommal és ne a szüleimmel keljen lakni 25 évesen, őszintén szólva elegem van már abból, hogy szinte már az összes bnőm akinek palija van együtt laknak, én meg még itthon veszekszek apámmal...........

2015. jan. 31. 10:45
 4/11 anonim ***** válasza:

# 2/3 ma 10:43


Nem, nem és nem! SOHA nem bocsátunk meg senkinek aki megcsalt. A megcsalásra nincs mentség!


# 3/3 Időpont ma 10:45


Érezze is magát szarul! Megérdemli! Téged az csak ne érdekeljen hogy érzi magát. Vagy szerinted őt érdekelték a te érzéseid mikor megcsalt?


És ezeket férfiként mondom. Az első válaszadó voltam.

2015. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ne engedd vissza!

Úristen... legyen vele, mert jobban értékeli majd? ekkora észjárást..

te meg csak összeköltöznél valakivel, hogy ne a szüleiddel keljen lakni?

micsoda menekülés..meg erőlködés..

nyugodj le, éld életed.

foglald le magad..nem kell támaszkodni egy férfira, azért mert nem jó a szülőkkel.


aki pedig azt írta, hogy nézd el, hogy megcsalt..igazás hülye!

2015. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megcsokolt valakit vagy le is fekudtek?
2015. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos szex is volt, ezért olyan nehéz
2015. febr. 1. 09:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha a párod ennyire megbánta, és ő is szarul van, akkor bocsáss meg neki. De ne gondolj arra ilyen szörnyű dologként, hogy ilyen idősen otthon kellene laknod.Ez a nők hibája, hogy rohannak a férjhez menésbe, ahelyett, hogy nyugodtan kivárnák az időt,amíg eljön az igazi. Sokan laknak otthon még férjjel is meg gyerekkel is,ha van elég hely, akkor ez a legjobb megoldás. Persze ha nem beleszólósak a szülők. De ha nem akarsz békülni, akkor keress fel pszichológust, ott hetenként kipanaszkodhatod magad, és szakszerű tanácsokat tud adni.Lehet levélben is, vannak online oldalak.
2015. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most az a problémám, hogy azt gondolom, hogy ha hetekig jönne utánam, könyörögne, mittudomén, lehet, hogy megbocsátanék. De hiába nagyon rosszul van, tényleg nagyon rosszul! nem próbál meg visszajönni hozzám!! Ez miért van??? :S
2015. febr. 1. 15:12
 10/11 anonim ***** válasza:

# 9/9 ma 15:12


Én azt tudom ajánlani, hogy fordulj pszichológushoz. Viccen kívül. És semmi esetre se bocsáss meg neki. Ha megcsalt, vállalja a következményeket. Mert hidd el, aki egyszer megcsal, meg fog csalni többször is.

2015. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!