Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Baj ha nem vagyok szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem vagyok szerelmes a páromba?

Figyelt kérdés
szeretjük egymást már két éve de sosem voltam-vagyok belé szerelmes. érdemes folytatni?

2015. márc. 15. 18:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

attól függ.


ha te azt a lángoló, emésztő szenvedélyt keresed egy kapcsolatban, ami az újdonsággal jön elő, a nagy betűs SZERELMET, akkor baj.


ha ismered magad, őt szereted, mint embert (csak nem szerelemmel, ezt a részt átugorva), hűséges vagy hozzá, vele szeretnél lenni, akkor nem baj.


a szerelem a legtöbb esetben amúgy is elmúlik. akkor az ember szakítson minden alkalommal, ahányszor csak ez történik, mert már nem szerelmes? persze, 15 évesen még ez történik. de miután már felnőtt kapcsolatokról beszélünk, nem mindig ez a legjobb döntés. idővel ha úgy érzed, ő az, aki mellett igazán el tudod képzelni magad, akkor szerelem nélkül talán még boldogabb életed is lehet. mert nincs minek elmúlnia, nincs süllyedő tendencia a kapcsolat minőségében.


ha szeretni sem szereted, akkor viszont valóban nincs értelme folytatni. olyan emberrel nem lehet leélni az életed, akit egyáltalán, semmilyen formában sem szeretsz...

2015. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nehéz helyzetben vagyok úgy érzem. legjobb barátok vagyunk. a külvilág felé egy párt alkotunk,és nem szeretném hogy megromoljon a viszonyunk ha netán mégis úgy döntenék hogy szakítok vele. mindketten 26 évesek vagyunk. szexuális életünk is ellaposodott pár hónapja.
2015. márc. 15. 19:33
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem baj. Lényeg, hogy szereted, a többi nem számít. Az lenne a gond, ha szeretetet sem éreznél iránta.

A szerelem nem feltétlenül fontos érzés.

2015. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Olyan hogy "szerelem" olyan nics, szóval nem baj.
2015. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A szexet még fel tudjátok dobni :) Egyébként pedig még mindig jobb ez a fajta szeretet, mint akik elválaszthatatlanok pár hónapig, dúl a love, de mivel nem barátok, alig ismerik egymást, szét is mennek, miután elmúlik a rózsaszín köd...
2015. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én biztos nem tudnék így együtt lenni ilyen sokáig valakivel, pláne rá alapozni egy egész életet. Igen, a ködös szerelem később elmúlik, de szerintem akkor sem mindegy, hogyan indul a kapcsolat. Voltam rövid ideig ilyen kapcsolatban, ugyanezt éreztem, amit te. Aztán a mostani kölcsönös szerelemmel indult és teljesen másképp érzek iránta hosszú idő elteltével is, mint abban a kapcsolatomban, ahol soha nem voltam szerelmes. Már ha érted ezt...
2015. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16


És mi a helyzet azokkal akik nem tudnak szerelembe esni?

2015. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akik nem ismerik mi a szerelem.Lehet te is ilyen típus vagy nem?De legtöbb esetben átalakul szeretetté egyébként is idővel.Ami szerintem egy erősebb összetartozást jelent mint a rózsaszín köd állapota.Általában a szexuális élet is ellaposodik az idő múlásával.De 26 évesen még lehet nem kellene beletörődnöd.Bár nem könnyű tudom.

43F

2015. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!