Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a férfi szakít, Ő ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi szakít, Ő ugyanúgy rosszul érzi magát utána?

Figyelt kérdés
Szakított velem...derült égből villámcsapás, már több mint egy hete nem beszélünk. Nagyon fáj, a napok meg csak telnek és még mindig nem tértem magamhoz...Vajon Neki is ugyanúgy fáj, csak túl büszke kimutatni? Vagy a férfiak könnyen túllépnek a kapcsolatokon?

2015. ápr. 30. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
nekik is fáj, csak másképp dolgozzák fel
2015. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pagiva0725 válasza:
Ha szeretett akkor igen,ha nem akkor csak simán kimondta és ment valaki máshoz.
2015. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Mi is emberek vagyunk,és nekünk is van szívünk,és vannak érzéseink. Ha, vannak érzéseink. Ha afiú szakít,és utánna nem keres,akkor neki nem voltak, vagy nem voltak mélyek. Ha őt hagyják ott miközben szerelmes,akkor neki rossz. De azt hiszem a Te helyzetedben ez egyoldalú volt.
2015. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Általában a szakító fél alig-aig érzi rosszul magát. Az annak a dolga akivel szakítanak.


A sors tréfája, hogy általában az érzékenyebbik b***ik rá.

2015. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább fogalmazzunk úgy , hogy örülnél neki ha tudnád h ő is szenved.


Hát egyáltalán nem biztos h szenved emiatt.

2015. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akit elhagynak, az mindig jobban szenved a másiknál legyen az akár fiú, akár lány.

Szakításnál a szakító fél már jóval korábban kilépett a kapcsolatból, Őt annyira nem "rázza" meg a dolog, mint a másik felet.

2015. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerinte könnyebb lesz, ha nem beszélünk, így aztán nem keresem és ő se keres... az ok az volt, hogy nem tudja mit akar...már egyszer szakítottunk és visszakéredzkedett, én pedig voltam olyan hülye, hogy visszafogadtam...
2015. ápr. 30. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Ő már ezt elgondolta magában,neki könnyebb,neked volt csak hirtelen.Ilyenkor nem szabad abba a hibába esni hogy keresed,írsz neki.Mert ha ezt látja,talán ő is elgondolkozik hogy na mi van,kibírja hogy nem jelentkezik ? És ha te nem keresed,és ezután ő sem,akkor viszont tényleg lezárta magában.
2015. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!