Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a barátnőm, és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm, és már az új pasijával van. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Május 5-én szakítottunk, azóta már összejött valakivel. Nekem nagyon fáj mindez. Igaz kevés időnk jutott egymásra az utóbbi hetekben, de tudta, hogy szeretem. 23F.- 22L.Nagyon zaklatott vagyo, főleg, hogy ilyen hirtelen váltott. Fél éve voltunk együtt, Húsvétkor még minden nagyon szép volt...
2015. máj. 18. 08:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
Lepj tovabb, ez van sajnos.
2015. máj. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Ezt is meg kellett tapasztaljad. Lépj tovább.
2015. máj. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy rossz kategóriába írtál.
2015. máj. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki. Bocsi, korábban nem így nézett ki a gyakori, mintha megváltozott volna. Kevésbé volt idegem keresgélni, ilyen lelki állapotban...Aludni is alig tudtam.
2015. máj. 18. 08:34
 5/14 anonim ***** válasza:
2 hete mentetek szét. Jobb lenne magad túltenni a dolgon.
2015. máj. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ő nem igazán szeretett téged,könnyen váltott.Túl kell élni ezt az időszakot,a napokat,ki fogsz belőle lábalni.Visszaszerezni 1. nem is tudod,2. nem is lenne értelme.
2015. máj. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ribizli a csaj, ennyi
2015. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bunkó a csaj! Neked meg kicsi a farkad hozzá. Ne búslakodj egy puni se ér annyit!
2015. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, gondold azt, hogy ő többet veszített veled, mint te vele.
2015. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy vagy

nem szeretett igazán, vagy

igazán szeretett régebben, de ez már régóta elmúlt benne, csak próbálta elhitetni magával, hogy szeret.

Az előző barátom után én is hirtelen váltottam, bár nagy szerelem volt az elején, de a végén már csak kínszenvedés. Mikor szakítottunk, nagy megkönnyebbülést éreztem, aztán egy kedves srác elhívott randizni, gondoltam mit veszíthetek.


Megértem, hogy fáj, de sajnos csak annyit tehetsz, hogy megpróbálsz tovább lépni.

2015. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!