Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ribnc a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ribnc a volt barátnőm?

Figyelt kérdés
9 hónapot voltunk szakitott velem aztán 2 napra rá már más fiúval volt szerintetek ribnc
2015. jún. 8. 13:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha már előtte is vele volt mikor még együtt voltatok akkor az, így nem.
2015. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
2 évig voltunk együtt, majd 3 hónap után már másba volt halálosan szerelmes....szerinted bunkó a volt pasim ?
2015. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%
az hát a nők 99% ilyen
2015. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
az 3 hónap nem 2 nap azért nem mindegy
2015. jún. 8. 13:25
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

A 9 hónap se 2 év.

hagyd békén azt a lányt, szakítottatok, ez van

2015. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem az.
2015. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Akkor lenne az, ha megcsalna. De korrekt módon lezárta a kapcsolatot, aztán ment máshoz.
2015. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Általában aki szakít az már egy ideje gondolkodik rajta. Tehát ő lehet már 1-2 hónapja nem szeretett, nem úgy gondolt rád. Tehát én nem gondolnám ribncnak. Tisztességesen lezárta a kapcsolatot és nem úgy kavart a másik sráccal, hogy ti még együtt vagytok.


Én 5 éves kapcsolat után 4 hónappal másik sráccal voltam. DE az utolsó évben folyamatosan gondolkodtam azon, hogy szakítani kellene csak nem mertem kimondani. Bennem megérett a gondolat, szegény exemet pedig villámcsapásként érte. (bár nem értem miért mikor az utolsó évet végig veszekedtük)

2015. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

HA szakítok valakivel, akkor azt nem hirtelen felindulásból teszem.


Eddig 2 szakításon vagyok túl, már ami komoly kapcsolatot illet (nem 2 hónap, hanem 2-3 év) és a vége mindig közös megegyezés volt. Egyikünknek persze jobban fájt, de mindketten tudtuk, hogy itt a vége. Na most ezek a kapcsolatok olyan, hogy igyekszünk megoldani, de mikor már nem megy, ezerszer átgondoltam, elfogadtam, hogy ennek vége kell lennie, na akkor jön a szakítás. És ezzel együtt gyakorlatilag tovább is léptem, hiszen előtte 3-4-5 hónapig küzdöttünk ellene, de elbuktunk és elfogadtuk a bukásunk tényét.


Innentől kezdve pedig én már viszonylag hamar más ágyában voltam, ahogy az ex is. Sőt mi több, még csak nem is pusztán szex volt. A 3 éves együtt élős kapcsolatom után az exem 1 héttel később már mással volt kapcsolatban, nekem meg 3 hét kellett. Az enyém azóta is tart (2 év), az exem meg 3 hónapig volt a csajjal, utána jött egy másik és vele van azóta.


A 9 hónap meg komoly kapcsolatnak semmiképp nem nevezhető, tehát ott még könnyebben mennek ezek a dolgok.

2015. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
És téged most boldogsággal fog eltölteni, ha az itteni nőgyűlölő fiacskák idehorkantják, hogy igen, egy ribi? Ennyi infó alapján marhára nem lehet megállapítani. Nem ismerjük se a te, se a lány oldaláról a sztorit. Amíg nem csalt meg, mikor együtt voltatok, akkor nem az.
2015. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!