Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A legfontosabb ember az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legfontosabb ember az életemben és kihasznált, csak arra kellettem neki. ezt hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
beleőrülök ebbe, csak őrlődöm, depressziós vagyok, nincs kedvem semmihez, senkihez, teljesen elhagyom magam..lefogytam 10kg-ot. folyton azt kérdezem magamtól h miért pont engem, amikor tudta, hogy nagyon fontos nekem, nagyon szeretem őt.
2015. jún. 10. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyanígy jártam, ha gondolod, beszélgethetünk. Nekem sikerült túljutnom rajta, bár iszonyatosan nehezen.
2015. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem ő volt a legfontosabb ember az életben.
2015. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy jártam egy évvel ezelőtt, és ezen csak az idő segíthet, sajnálom...:(( De neked sem szabad folyton ezen agyalnod!! Éld tovább ugyanúgy az életedet, és sírd ki magad, amikor jól esik, de próbálj örömet találni másban is :)
2015. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól játszotta a szerepét, te meg vak voltál , nagyon szerelmes és a sűrű ködtől nem láttál a színfalak mögé.

Ergo mégsem ő volt az igazi ez legalább kiderült.

Vedd úgy h még 1 embert kihúzhatsz a listádról, szereztél kis tapasztalatot is.


Itt a nyár, menj egyél egy finom fagyit, jó nagy adagot, vegyél pár új ruhát, majd nézz meg valami jó filmet, a Hannibal tökéletes lesz, megnézed h hogyan nyírj ki emberkéket.

2015. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor nem vagyok egyedül esküszöm már ez megnyugtat, de már csak röhögni tudok a szerencsétlenségemen
2015. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!