Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek megpróbáljuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljuk újra, vagy ne?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel közel két évig voltunk együtt, két hete szakítottunk olyan problémák miatt mint a féltékenység meg ilyenek. (de ezek szerintem nem olyan dolgok h ne lehetne rajtuk változtatni)Sajnos, mióta szakítottunk borzalmasan érzem, ő is ,mert tartjuk a kapcsolatot mint barátok és a minap beszéltük h jó lenne kibékülni csak félünk h mi történne mondván h úgyis veszekednénk...De szeretjük egymást nagyon csak nem sokszor tudunk kijönni mert annyira különbözünk ..

2015. jún. 17. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj a barátságnak, becsüld meg, ne akarj többet a nőtől, mert esélyes hogy elhagy. Addig jó mig van.Akár milyen pozicióba-de van neked.
2015. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság sajnos csak mese. Valószínűleg addig tart míg valamelyikőtöknek nem lesz másik kapcsolata.
2015. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, tanuljatok már meg írni/beszélni! "borzalmasan érzem" mit? Tárgyas ige! Borzalmasan érzed magad. "nem sokszor tudink kijönni mert annyira különbözünk" Mivan? Hova kimenni? Helyesen kijönni egymással.


Egyébként szerintem mindenkinek teljesen mindegy, megpróbáljátok-e újra vagy sem. Nektek kell egymást elviselnetek, a ti döntésetek, senki másra nem tartozik. Az már más dolog, hogy szerintem ha valakik szakítanak, azt nem véletlenül teszik, 2 hét alatt biztos nem változtatok annyit, hogy bármi javulna.

2015. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A féltékenység önbizalomhiányból fakadó reakció. Nem fog elmúlni, csak erősödik. Egyébként nem tudom, hány éves vagy, de ha ez lenne az első szakításod: két hét az semmi. Minden kapcsolatot meg kell gyászolni. Még a rosszat is.. Majd két hónap múlva könnyebb lesz. Nem azért érzed a hiányát, mert annyira egymásnak vagytok teremtve, hanem azért, mert egy fontos körülmény megváltozott az életedben, és még nem rendezted át az életedet.
2015. jún. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!