Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy ennyire hiányzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire hiányzik a volt barátom, mikor én szakítottam vele? A falat tudnám kaparni.

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy azért-e, mert mégiscsak szeretem, vagy azért, mert most hirtelen egyedül maradtam.

2015. júl. 8. 16:46
 1/8 Mumusan ***** válasza:
Velem Sosem volt ilyen. Akit elhagytam azt nem hiányoltam Sosem.
2015. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Miért nem a homokos kategóriába írtad?
2015. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális. Egy nagy szakítás után pár naponta változik, hogy éppen jókedvű vagy depressziós az ember.
2015. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2: Miért írtam volna a homokos kategóriába? Én nő vagyok, ő férfi.


#3: Akkor szerinted ez természetes? És ugye nem lenne jó ötlet újrakezdeni vele?

Megjegyzem, egyébként is depressziós vagyok, és az voltam már akkor is, amikor megismerkedtünk. Nem sokat voltunk együtt egyébként, kb. 2 hónapot.

2015. júl. 8. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Természetesnek mondható .


Hiányzik mert megszoktad hogy van valaki melletted .


Az meg hogy újra összejöttök vagy nem rajtatok múlik , ha van értelme a dolgoknak és szereted még akkor hajrá.

2015. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normális. Mindenkitől nehéz búcsúzni, aki közel volt hozzánk. Ha 2 hónapig voltatok együtt, akkor egy hétnyi szomorúság belefér. Különösen, ha ez még nem a tizedik kapcsolatod, hanem az egyik első.
2015. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"A szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem féltékeny, nem kérkedik, nem is kevély.

Mindent eltűr, mindent elhisz, mindent remél, mindent elvisel. S a szeretet nem szűnik meg soha.

Addig megmarad a hit, a remény és a szeretet, ez a három, de közülük a legnagyobb a szeretet."

2015. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Istenem 7es....
2015. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!