Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem a lelkemet és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem a lelkemet és az önbizalmamat rendbe?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy kapcsolatom, bár nem nevezném annak. 7hónapig tartott.

Helyes volt a pasi, szinte odáig voltam érte, de ezzel együtt úgy éreztem sz@rik a fejemre. Hol jó volt, hol nem.

Nem akartam elveszíteni, így nem kérdeztem és nem is tettem szóvá semmit. Én barom csak tűrtem és nyeltem!A barátok előbbre valóak voltak.

Ha szóvá is tettem netán vmit, úgy alakította hogy még én érezzem magam rosszul, szépen manipulált. És nem az amit mond, hanem ahogy mondja, az esett rosszul.

A hozzámállásából ítélve nem akart Ő semmit, de mégis úgy állította be.A szex sem működött túl jól, nem láttam rajta hogy kívánna, akarna, olyan erőltetettnek éreztem, nagyon ritkán tudtam elélvezni. Ezt is a fejemhez vágta hogy mért nem?! Kívántam és mégis mire oda került a sor ... Akartam hogy működjön ez az egész dolog, de az kevés ha csak én akarom! Az érzéseiről nem lehetett vele beszélni, egy lelki roncs volt. Sajnálatot is éreztem iránta, ezt ki is használta.

Alapjába véve egy beképzelt, öntörvényű, lenéző

Összerakva a képet, csak egy bűfelejtő voltam, az exe árnyékában. Végül mint a barátok úgy voltunk.

Nem mertem elmondani az érzéseimet, mert abszolút megalázva és kiszolgáltatottnak éreztem magam.

Majd egy rosszul alakult szex után közölte hogy hagyjuk rá, ezt az egészet is. Esküszöm egy kő esett le a szívemről.

Csak aztán hívott, keresett, .. és manipulált és én bedőltem.

Később én szakítottam vele.

Aztán úgyszolván barátok lettünk, gondoltam tudom kezelni és így könnyebb. De akkor is jöttek a manipulálások, aztán a fájó igazság, hogy Ő megmondta hogy egy jó barátot lát bennem, ezért keres.

Nah, most jöjjek ki ebből jól!!


Akárhányszor meglátom, rossz érzések kavarognak bennem.

Azt érzem mintha én rontottam volna el! De tudom hogy nem így van!

Legszívesebben megmondanám neki hogy hagyjon a fenébe, ne is keressen, .. de még neki állna feljebb!!... ismét én lennék a hibás, .. lelkiismeret furdalást keltve, ... és haraggal válnánk el. Amit nem szeretnék!


segítsééég!!!!

30/n


2015. júl. 23. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez kis józan ésszel megoldod a dolgot.


Mondd meg neki hogy hagyjon békén.

Minden lehetőséget megadtál neki hogy a kapcsolatból kihozzátok a maximumot, mivel a dolog nem sikerült ezért viszlát.


Ezen nincs mit haragudnia, ha mégis akkor az őt minősíti nem téged.

Úgy fogsz tudni kijönni az egészből ha befejezed vele minden téren, pasiként is barátként is.


És ha bármikor is rosszul éreznéd magad ettől a döntéstől csak gondolj arra milyen pocsék volt a kapcsolatotok.

Sokkal könnyebb így kijönni egy kapcsolatból mintha a szerelmed hagyna el.

2015. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A "hadak útját" megjártam én is, sok év őrlődés után tudtam először beszélni róla de csak a testvéremnek. Ha van akinek beszélhetsz róla hidd el sokat könnyebbülsz, ha nem akár csak egy papírra írd le. a lényeg az hogy magadnak bevalljál mindent ami árulkodó jel volt hogy nem jó de "elintézted annyival hogy jó lesz az idővel". Szerintem a megoldás annyi hogy semmi képen ne fojtsd magadba az érzéseket akkor sem ha írtózatosan fáj, akkor sosem sikerül túl lépni rajta.
2015. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizony te IS hibás voltál. Ne teperj olyan után, aki nem egyenrangú partnerként kezel.

Tanulj belőle, és ne kövesd el ugyanezt a hibát még egyszer.

2015. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!