Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért olyan nehéz szabadulnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz szabadulnom?

Figyelt kérdés
Eddig ha el határoztam magamat mindig sikerült szakítanom. Most viszont valamiért, nem tudok pedig többször is el határoztam már magam. Mikkor meg látom, egyből olyan késztetést érzek hogy nekem oda kell mennem. Nem bírom hogy ne csókoljam meg és ne szexeljünk...

2015. aug. 11. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:

csak a testi vágyaid nem engedik el, vagy van valami olyan is hogy akármi történt, ennek ellenére ragaszkodsz hozzá és szükségét érzed a jelenlétének az életedben?


és miért akarsz szakítani, mi a gond?

2015. aug. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha ennyire így érzel, akkor miért szakítasz...hisz szereted
2015. aug. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jól érzem magamat nélküle de ha velem van akkor is. Nagyon kívánom viszont másfelé is kacsintok persze ő erről tud. Hiányzik nekem az az érzés a szerelem...
2015. aug. 12. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!