Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit szólnátok, ha az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha az egyik jó barátotok, egy hónappal azután, hogy szakított veletek a barátnőtök, megkérdezné, hogy rányomulhat-e az exre?

Figyelt kérdés

2015. aug. 29. 13:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Megba_sznám egy nyújtófával.
2015. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem tetszene.

Meg az ilyen eseteknek mindig az a vége,hogy a jelenlegi kan,pikkel a másikra,mert anno ő dugta a nőjét.

2015. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én pont így vagyok most a haverom volt csajával járok de őt nem zavarja mármint a haveromat
2015. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
"Téglavető István" Mennyi időre a szakítás után jöttél össze a lánnyal?
2015. aug. 29. 13:59
 5/18 anonim ***** válasza:
2 hét
2015. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem korrekt ha megkerdez elotte mielott megkufircolja ... sokan meg akkor is ramennek mas nojere amikor meg jarnak a jovobeni exel.


Ha mar szakitottatok, akkor tul sok beleszolasod ugy sincs.

2015. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#3

Gondolom a haverod is rájött,hogy nem vagy te olyan jó haver.

2015. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mondom hogy nem zavarja különben is a haverom dobta ki egy másik csajért
2015. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Akkor nem ugyanaz a helyzet. Nem mindegy úgy gondolom, hogy az ember szakít, vagy vele szakítottak.

Amúgy ez már néhány hete volt, és tudatilag mérlegelve én is azt mondtam, hogy próbálja meg. De annyira hirtelen alakult ez után minden jól köztük, hogy azt sejtem ezt jóval régebb óta bonyolították.

2015. aug. 29. 14:56
 10/18 anonim ***** válasza:
Szakítás után semmi közöd hozzá, és ha lesz köztük valami, akkor sem tehetsz semmit, ha te még érzel valamit és vissza akarnád kapni, az is lehet, hogy már régebben kiszemelték egymást.
2015. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!