Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk miért jobb levélben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért jobb levélben szakítani, annyit nem érdemelne még meg az a lány hogy személyesen mondod el neki.!?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
ahhoz bátorság is kéne, épp úgy mint amikor a lány részéről a kapcsolat vége annyi, hogy letilt fb-n és blokkolja a telójában a számom ....gratulálok, de az ilyenen csak röhögni tudok, szánalmas. te is tedd ezt, piti emberekkel nem kell foglalkozni... valahol el is ismeri amúgy ezzel, hogy ő a hibás, mert oda se mer eléd állni, félnivalója van, tudja pontosan, hogy vaj van a füle mögött, és hogy egy sz.r
2015. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pont ezt csinálta az exem. Egy gyáva tetűnek tartom emiatt...
2015. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm váaszod!

Üzenetbe szakít, de azért még oda írja hogy annyit megérdemelnék hogy személyesen is elmondja... csak hogy az üzenet után végleg megszakadt minden..

2015. szept. 5. 21:34
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
A nők is eléggé élen járnak a dologban, szóval le lehet ugrani a magas lóról. Vagy alája ülni picit.
2015. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"valahol el is ismeri amúgy ezzel, hogy ő a hibás, mert oda se mer eléd állni, félnivalója van, tudja pontosan, hogy vaj van a füle mögött"


Erre nem is gondoltam!

Tehát így védekezik?

2015. szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én igazából a letiltást, meg a törlést nem értem csak, főleg, h exével ott nyomta mellettem, de hát biztos én voltam a hülye és szerelmes volt még akkor is bele. Pedig én legalább nem nyomtam szánalmas siránkozásokat, meg zaklatásokat, na de ez van, vannak hülyék, lehet, h nekem is kellett volna könyörögnöm? o.O
2015. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nos, a legutóbbi párkapcsolatom úgy ért véget, hogy elhívtam egy parkba és egy padon ülve elmondtam! hogy ez a párkapcsolat már nem működik. Megtudtam, hogy a lány is így érezte.

Békében memtünk szét.

14/F

2015. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ja és nem jó, hogy általában levélben, SMS-ben közlik , hogy vége

#7es voltam

2015. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Ha szakitott veled akkor benned van a hiba..
2015. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9es válaszoló ,és ha én voltam a hibás hogy szakított (bár kétlem, tudom az okát de itt most nem az a lényeg )akkor csak levélben lehet szakítani ?
2015. szept. 6. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!