Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? A csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A csajom félrelépett és kidobott utána, de nekem nem mondta el, hogy miért.

Figyelt kérdés

Olyanokat mondott, hogy a kapcsolatban velem voltak problémák én voltam a hibás azért szakít. Közben kiderült, hogy miközben éhesen, betegen, fáradtan bolyongtam egy zsákkal az utcán, ő közben az új pasijával flörtönt már.


Én viszont megtudtam a piszkos kis titkát és közöltem, hogy soha többé nem akarom látni.


Vajon vissza fogja magát könyörögni? Soha többé nem akarok vele beszélni. Csak a cuccaim hozza vissza maradéktalanul.


Úgy vittem neki csokit és virágot kiöltözve, hogy közben az új bikájával beszélte meg a szakítást és nekem el se mondta.


2015. szept. 8. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rendes barátnőd lehetett ő csalt meg és ezek után még ő dobott.
2015. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, nem fog keresni, neki már rég jobb mással, egy lasajnáló pillantást nem fogsz kapni tőle. Hidd el így jobb neked is
2015. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Kifogtál egy riherongyot. Én is ismerek ilyet, nem lesz lelkiismeret furdalása.
2015. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mélységesen elítélem a megcsalást, de egyszerűen nem hiszem el, hogy a dolog ilyen fekete-fehér, hogy ő egy riherongy, te meg tökéletes vagy. Szívesen meghallgatnék egy részletes beszámolót a kapcsolatotokról tőled is, és tőle is. Külön-külön, majd együtt. Akkor kiderülnének a hibák és a miértek.
2015. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mondom mi volt "passing bird"

nagyon korlátoztam. de csak azért, hogy összetartsunk és én is áldoztam ennek oltárán sok mindent az életemből.


Aztán nem jól alakultak a dolgok és megkezdődött a széthúzás, ő vissza menekült egy világba ami szerintem már nem létezett. ő maga is rájött, hiszen a barátai akik "mindig ott voltak neki amíg én nem voltam" nem értek rá, mert tanultak, vagy dolgoztak, a programok, amikre járt, pedig túl sok időt vettek volna el az életéből.

Ő egy felnőtt életből menekült vissza egy gyerek álomvilágba, mert nem bírta kivárni azt amíg az anyagi javak meghozzák a gyümölcsét.

Felelőtlen.

2015. szept. 8. 15:05
 6/16 A kérdező kommentje:

annyit fogadj el, hogy nekem van igazam, ő bármit mond, hazudik, akár önmagának is.

De ebből csak saját maga tud kibújni.


Régen a gyilkos is kezdhetett új életet, elmenekült, nem volt ujjlenyomat, nem volt ez, az. Rabolt egy kis pénzt kitalált egy történetet, és új életet kezdett vele.


De attól ő még gyilkolt.

2015. szept. 8. 15:06
 7/16 A kérdező kommentje:

és hogy én rátelepedtem meg elnyomtam, rabszolgaként tartottam? igen 3 évig önként tette ezt. amikor én is láttam, hogy nem működik, de én nem gondoltam annyira komolyan a szakítást, ennyire ridegen, gyerekesen, akkor öngyilkossággal fenyegetett! ezért nem hagytam ott.


Mondhatni megfélemlített és gyáva voltam, de én inkább csak féltettem és nem gyáva voltam, hanem RENDES

2015. szept. 8. 15:07
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus, önző és öntelt vagy, valószínűleg ebből lett leginkább elege. Tényleg kellene az ő véleménye is
2015. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit most ide leírtál, csöpög a szubjektivitástól, valamint az empátia és az önkritika teljes hiányától. Persze, lehet, hogy ettől még igazad van, és tényleg egy felelőtlen riherongy, de nem látok erre túl nagy esélyt. Csak megerősödött bennem az érzés, hogy hallani kellene a másik felet.
2015. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen ebből lett elege, hogy egy igazi férfi vagyok nem egy olvadt papucs.
2015. szept. 8. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!