Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van egy problémám.2013 decembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy problémám.2013 decemberébe jött egy srác az iskolába. Minden csaj rátapadt kidobták a mellüket én voltam az egyetlen akit abszolult nem érdekelt és lehet épp ezért szemelt ki magának. Vélemény? Többi lent.

Figyelt kérdés
össze jöttünk december 10.én de csak egy hónapig tartott a kapcsolat utánna az egész ugy folytatódott mint a sorozatokba. barátok lettunk de mindig vitáztunk ha valameikünknek lett párja utánna kerultuk egymast. aztan volt minden nyilt kapcsolat barátság extrákkal ujra barátok és megint a vita. 3x volt utanna baratom de dobtam oket a srác miatt mert szeretem. 2014 májusába összejöttem egy sráccal akivel öszeköltöztem és nem gondoltam már rá de amikor elköltöztem tőle mert vert az volt az elsö hogy felkerestem az exem. találkozgattunk aztán ment a barátság extrákkal most júniusba. mondtam hogy vége de a kötődés megmaradt. most ma egy hónapos fordulóm van egy tökéletes sráccal de az a kötödés majdnem 2 év után se telt el. mit lehetne tenni?
2015. szept. 13. 07:45
 1/2 A kérdező kommentje:
se veled se nélküled...
2015. szept. 13. 07:48
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez kérdés,akkor engedd el a tökéletes srácot és menj vissza kefélgetni az exedhez.

Ha szeretnéd az újat,eszedbe se jutna a régi.

2015. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!