Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Legjobb barat vagy baratno?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barat vagy baratno? Ti kit valasztanatok?

Figyelt kérdés
Eleg hosszu tortenet, lenyeg h megbantottam a baratnomet amiert elegge elment a bizalma irantam, de viszont nagyon szeret. Ezek kovetkezmenyekeppen borzaszto feltekeny lett es probalt iranyitani, aminek hatasara a legjobb baratom beolvasott neki es nagyon osszevesztek. Ez most odaig fajult, hogy nem beszelhetnek a baratommal ha a barati tarsasagommal talalkozunk akkor sem mehetek ha o is ottvan. Mind a ketto nagyon makacs es nem hajlandoak megbekelni. Ti mit tennetek a helyemben? 22/F

2015. szept. 13. 12:50
 1/3 Blade Bone ***** válasza:
Hát alap esetben kidobnám a barátnőm az tuti, nekem ne parancsoljon. Viszont itt te is benne vagy ebben, plusz a barátod is, mert összevesztek rajtad, vagy miattad, mert te nem tudtad megvédeni magad. Így ez elég fura szitu, de szerintem mindkettőt hanyagolnám. .. . Én nem szeretem ha anyáskodnak felettem, tudok magamra vigyázni és ezt se a páromtól nem viselném el, se a barátomtól.
2015. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán nem kellett volna megbántanod.
2015. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A részletek nem világosak, de az jön le abból, amit írtál, hogy megcsalás, vagy megcsalás-közeli helyzetbe kerültél, és ennek következményeképpen a barátnőd nem tud teljesen megbízni benned. Az világos, hogy ő még mindig szeret téged, az viszont nem, hogy te is szereted őt, mert másoktól vársz megerősítést, hogy kit is kéne választanod. Azt döntsd el, hogy fontos-e neked a barátnőd, fontos-e a kapcsolat. Ha igen, akkor tegyél meg mindent azért, hogy rendbejöjjön. Ha bizalomvesztésről van szó, akkor ahhoz teljes őszinteség, nyílt lapokkal játszás és idő kell, hogy helyreállhasson. A barátodnak lehet, hogy úgy tűnik, hogy a barátnőd korlátokat szab, irányítani próbál, pedig hidd el, hogy tenned kell azért, hogy helyreállhasson a kapcsolatotok, nem mehetnek úgy a dolgok, ahogy korábban. Érdemes megfontolni, hogy hanyagold a barátod. De ha nem fontos a barátnőd, akkor válaszd nyugodtan a haveri körödet.

Egy példa: ha mondjuk egy házasságban a férj félrekacsintgat, kiderül, és őszintén megbánja, akkor mondjuk neki illene megtenni a lépéseket, hogy a felesége bizalmát visszaszerezze, ami adott esetben jelentheti azt, hogy e-mail jelszót, telefonját stb. bármikor a felesége rendelkezésére bocsátja. Ha tényleg fontos neki a kapcsolat, akkor nem fog törődni azzal, hogy a kollegáinak, vagy a haverjainak az a véleménye, hogy a felesége rövid pórázon tartja, mert tisztában van azzal, hogy mit tett, és azzal is, hogy egy kapcsolat csak teljes őszinteséggel működhet hosszú távon.

2015. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!