Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szüneteltünk a párommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüneteltünk a párommal és azonnal körbefonták a rokonok, teletömték a fejét hogy szakítson meg velem minden kapcsolatot, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Igazából ő még nem szakított senkivel, velem sem akart, de valahogy a mostani szakításban nem a lány, hanem csak a család energiáját érzem, a lányon keresztül is. A párom van annyira befolyásolható, hogy azt teszi amit mondanak neki, ha cserébe kedvesek vele.


Elvették a telefonját is és adtak neki egy új számot, pedig egyszer hívtam fel! egyszer! és fel is vette, csak lemerültem.

A kövekező hívásnál a nővére vette fel.

Az emailekre nem válaszol, facebookon letiltott, stb.


De az a vicc, hogy a szakítás utáni pár napban még futott a kapcsolat és alakult a békülés, csak a rokonok közénk álltak és így mérgesedett el a helyzet. Engem áttoltak az őrült zaklató kategóriába (mert aki egyszer a szakítás után felhív az őrült zaklató) ő meg láthatóan szenved.


Hiányzik, ma is vele álmodtam.

3 év nagyon boldog és szoros párkapcsolat volt, most ez vagy hazugság volt, vagy a rokonok ármánykodnak. Hozzam ki belőle? Vagy felejtsem el? Nem megy.

Nagyon szerettem, elengedtem a szeretetemet és a lelkemet neki adtam.


2015. okt. 7. 09:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
4 hete volt. De például tegnap történt az, hogy egy rokona nevében (álnéven) kikérdezett a nővére aztán letiltott, szóval láthatóan gyűjti az információkat valamiért, valószínűleg azért, mert a lánynak hiányzom a nővér meg meg akarja győzni, hogy szemétvagyok.
2015. okt. 7. 09:49
 2/11 A kérdező kommentje:

Ennek ellenére a szakítás után még volt esély a békülésre, csak a rokonok közénk álltak, most meg már állítólag azt kéri hagyjam békén. Nem értem miért...

Én még mindig szeretem és ő is szeretett. Szerintem önmagának hazudik.

2015. okt. 7. 09:54
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként olyan szintű fenyegetéseket kaptam azóta a rokonaitól, hogy az hihetetlen. Egy igazi férfi már lemészárolta volna a fél családot a lány kivételével.
2015. okt. 7. 09:57
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem te tettél fel az éjjel egy kérdést ugyanerről?

TE fogd fel, hogy vége, ha ki akarna békülni bármit megtenne, az összes rokonnal szembemenne ha szeretne, kész vége, nem szeret, ideje felébredni. Van telefonja, ha annyira akarna felhívnia titokban, de nem hív, ennyire érthetetlen nem lehetsz, tiszta, hogy nem szeret téged már, minek akarod ráerőltetni magad? Túl kell lépj rajta.

Olvastam a reggel a másik kérdést, úgy látom te nagyon ragaszkodó típus vagy, de az ő érzéseit tiszteletben kellene tartsad, ha nem reagál akkor nem akar reagálni, én ha szeretek valakit akkor pont nem érdekel, hogy mit mond más.

2015. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nem normális ahogy írsz (mészárlás, kihozás a családból mégha csak gondolat szinten is).

Menj s kezeltesd magad, nem vagy normális.

2015. okt. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mielott meg barki megsajnalna ezt a pszichopata barom kerdezot, itt egy masik kerdes es a valaszok kozott meg egy par:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Kezeltesd magad kerdezo, es szallj le vegre arrol a norol. Egy rokon se tudta volna elerni, hogy szakitson veled, ha o nem akarta volna. Az lehet, hogy nem az egesz kapcsolat volt hazugsag, de az utolso idoszak biztosan. Mar reg ideje lett volna leszallnod rola.

2015. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Húha, hát ezt így látva már az is tiszta miért kérdezett ki a nővére, azért mert féltik tőled, amit meg is értek, én azt se tudom ki vagy s mégis kiráz a hideg. Én távoltartásit kérnék a helyükben, remélem meg is teszi.

Szépen kérlek így látatlanban is, hagyd békén!! S menj orvoshoz, hogy segítsen feldolgozni!!

2015. okt. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Egy igazi férfi lemészárolná a családot? :) ez jó


Még jó hogy nem vagy igazi férfi.

Szánalmas vagy.

2015. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ha visszaolvasod a verbális ámokfutásodat, akkor látni fogod, hogy a lány miért nem kér belőled.

Olyan nincs, hogy szünetelés. Ezt azok a párok mondják, ahol egyik félnek sincs bátorsága azt mondani, hogy szakítsunk végleg. Valószínűleg a barátnőd is végleg szakítani akart, a látszólagos békülési szándékot meg tudd be a szakítás utáni bizonytalanságának. Engedd el és viseld méltósággal.

2015. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már megint te?

Érdekes eddig szó sem volt szünetről...

Te szent ég, már én is kezdek félni tőled, pedig azt se tudom ki vagy!

Orvos látott már?

És itt nem az influenzádra gondolok.

2015. okt. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!