Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
van barátom 7 éve de már nem az igazi nem is csókolózunk csak szájra puszi és szex is kevés pedig fiatalok vagyunk vagyis én 23 ő 29 és szeretem meg jó vele de ezek a dolgok nekem fontosak és túl fiatal vagyok ahhoz hogy így éljek de nagyon nem merek lépni már volt egyszer ,hogy szakítunk én megismertem valakit de akkor se tudtam ott hagyni, most megint van valaki de hát nem merek félek,hogy nem lesz olyan más akivel ilyen jó lesz mint vele volt ezeket leszámítva..
2015. okt. 17. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mar ilyen gondok vannak, akkor valoszinuleg valami tenyleg nem jo, es inkabb hagyni kepen mindketottok erdekebe. Szerintem az ember azzal a novel marad, akivel meg tudja oldani a problemakat es ugy erzi, hogy vele soha semmi nem lessz tul rossz es nem fogja megunni. Ha ugy erzed, hogy nem megy akkor nincs mit tenned, meg ha varsz is eveket akkor is ugyanezt fogod erezni, ugyhogy jobb hamarabb kiszallni a dologbol, mert eksobb nagyobb szivas.
2015. okt. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélgetnék a barátommal sokat, hogy ő mit érez és mit kíván tenni.
2015. okt. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt a választ te írtad?


"hát én megértelek nekem is kezd kissé gáznak lenni a pasim ő most lesz 29 éves és neki is van diplomája nyelvvizsga hiányzik lusta tanulni és most külföldön van ha haza jön nálunk fog dolgozni amig ki nem találja mi legyen de ő is a szüleivel él engem idegesít nagyon meg hát ő végül is a szülei miatt tart itt mert nem volt sok pénzük és elküldték rögtön dolgozni a helyett h kifizették volna neki a nyelv tanárt meg a nyelvvizsgát teszem hozzá a nővére gazdag én simán kértem volna tőle.. de én vele vagyok már 7 éve de most tartok ott hogy basszus másnak már háza van meg stb... ő meg még mindig itt tart. Nem veszítesz semmit ,ha küldesz képet de lehet ő meg kamu faces nem tudhatod


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.

# 5/10 Időpont ma 00:43 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz? "


Épp most olvastam ennél a kérdésnél:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Én a helyedben nem a gyk-n siránkoznék és ócsárolnám azt akivel 7 éve vagyok, hanem tennék én is valamit annak a hőn áhított háznak az érdekében, nem várnám, hogy egy pasi előmbe tegye.

2015. okt. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!